Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltörték a Rockstar Social...

Feltörték a Rockstar Social CLub fiókomat, mit tudok tenni?!

Figyelt kérdés

Az az üzenet fogadott ma a rockstar részéről emialben, hogy frissült a fiókomhoz tartozó email címem, valami kínai címre. Az üzenet is kínaul volt, úgy fordítottam le google fordítóval.


Nem egy játékom van ott, gta v, rdr2, san andreas, max payne 3 stb.


Mit kéne tennem?



2023. máj. 17. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne minden kamu oldalra felmenj hogy ilyen olyan cuccokat mokolj a játékokhoz.
2023. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mókoltam semmit. Sőt, kb december óta be se léptem, mert mással játszottam. Epic gamesen vettem meg az rdr2 és gta v-öt is. Full modok nélkül játszottam mindig is.
2023. máj. 17. 12:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a rockstarttól jött az email? Lehet valami átverés is.
2023. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen biztos. Tipikusan az az email amit mindenki kap a fiókjához tartozó email cím változásról. Gondolom a hacker átváltotta kínaira a nyelvet.


De bemásolom:


"Rockstar Games Social Club


您的帳戶 Montana16521 電子郵件地址已經更新。您將不會再於 (itt az én email címem) 中收到此帳戶的電子郵件。系統現在會將電子郵件改為寄送至 jen3ligqu@xiselling.lol。



如果您已知有此變更,就不用採取任何行動。



不過如果此操作有誤,或未經您的同意許可,您可以還原自己的帳戶,或聯絡 Rockstar 客戶支援: [link]



Rockstar Games Social Club 是用來改善您的遊玩體驗的社群和平台,當中的功能包括統計資料、排行榜、幫會、虛擬活動等等。



socialclub.rockstargames.com



此封管理電子郵件是由 Rockstar Games (622 Broadway, NY, NY 10012) 寄送給您。如果要提早收到所有 Rockstar 遊戲的最新消息、官方發行消息、比賽、特殊活動及更多,請到此連結訂閱 Rockstar Games 郵件通知。"


Ezt fordítottam le google translatorral:


"Rockstar Games Social Club


Fiókjának Montana16521 e-mail címe frissült. A továbbiakban nem fog e-maileket kapni ebből a fiókból a (itt az én email címem) címre. Az e-mailt most a jen3ligqu@xiselling.lol címre küldjük.



Ha ismeri ezt a változást, nincs szükség további teendőkre.



Ha azonban ezt tévedésből vagy az Ön beleegyezése nélkül teszi, visszaállíthatja fiókját, vagy kapcsolatba léphet a Rockstar ügyfélszolgálatával: [link]



A Rockstar Games Social Club egy közösség és platform, amely javítja a játékélményt, olyan funkciókkal, mint a statisztikák, ranglisták, céhek, virtuális események és még sok más.



socialclub.rockstargames.com



Ezt az adminisztratív e-mailt a Rockstar Games, 622 Broadway, NY, NY 10012 küldte Önnek. Ha korai hozzáférést szeretne kapni az összes Rockstar játékkal, hivatalos megjelenésekkel, versenyekkel, különleges eseményekkel és egyebekkel kapcsolatos legfrissebb hírekhez, kövesse ezt a linket a Rockstar Games e-mailes értesítéseire való feliratkozáshoz.

2023. máj. 17. 12:34
 5/21 A kérdező kommentje:
Supportnak írtam már amúgy. Leírtam kb mi történt, meg egy printscreen erről a kínai üzenetről.
2023. máj. 17. 12:35
 6/21 A kérdező kommentje:
Gondolom ez valid rockstar, mert erről küldték: noreply@rockstargames.com
2023. máj. 17. 12:36
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja hogy EPIC-es xD Akkor meg is van miért. EPIC= Kinai adathalász banda. :D Már nem 1 perük volt az adatvédelmi jogok megsértése miatt. De hát a sok birka használja csak mert ingyen játékokat osztogat, holott a mai világba semmi sincs ingyen(max nem pénzzel fizetsz).
2023. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De az Epic is legális viszonteladónak számít.
2023. máj. 17. 13:40
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Na és akkor? Attól még kinai kézbe lévő platform. Mint mondtam már nem 1 adatvédelmi perük volt ilyenek és hasonlók miatt. Meg ha jól emlékszem Fortnite miatt is volt már nagyobb perük amit elvesztettek.
2023. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Sok steamen és rockstar storeban megvett játékot is feltörnek. Tele van a net a panaszokkal. Rockstar saját rendszerének biztonsági hiányosságaihoz nincs semmi köze egy kliensnek.
2023. máj. 17. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!