Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltörték a Rockstar Social...

Feltörték a Rockstar Social CLub fiókomat, mit tudok tenni?!

Figyelt kérdés

Az az üzenet fogadott ma a rockstar részéről emialben, hogy frissült a fiókomhoz tartozó email címem, valami kínai címre. Az üzenet is kínaul volt, úgy fordítottam le google fordítóval.


Nem egy játékom van ott, gta v, rdr2, san andreas, max payne 3 stb.


Mit kéne tennem?



2023. máj. 17. 11:27
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Vagyis helyesebben: Sok steamen és rockstar storeban megvett ACCOUNTOT is feltörnek.
2023. máj. 17. 14:53
 12/21 A kérdező kommentje:

Sok steamen és rockstar storeban megvett játékhoz tartozó ACCOUNTOT is feltörnek.


Na így a helyes.

2023. máj. 17. 14:54
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Rockstar Store-os accountomat is kétszer meghackelték, kettős azonosítás ide vagy oda.
2023. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És vissza tudtad szerezni? Mi volt a megoldás rá?
2023. máj. 17. 18:50
 15/21 A kérdező kommentje:
Support visszajelzett, most úgy tűnik visszakaptam az accountomat.
2023. máj. 17. 20:45
 16/21 anonim ***** válasza:
64%

Nézd meg még egyszer az email címet, kitől jött pontosan, az hogy maga a levél Rockstar-t ír még lehet kamu emailről.

Illetve SEMMIT ne nyiss meg ebben a levélben, ilyenkor ha nem tudod a pontos kapcsolati címet menj fel a weblapra és onnan másold ki, sokszor a kamu levél kamu weblapra dob ahol szépen kéri add meg az adataidat, aztán cumi.


Tipikusan nálam icloud címről kaptam "Foxpost" levelet.

2023. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen ezért sem mertem a password recovery oldalra beírni semmit, mert volt benne beágyazott link.


Inkább megvártam, hogy a support dibjon visszállító linket.

2023. máj. 20. 08:42
 18/21 Szputnyik94 válasza:
Én is így jártam! Email link után ellopták az accountot, átírták az email címet ezért nem tudok új jelszót kérni! Sikerült vissza kapnotok a profilotok? Én nem talalkok működő suppprt címet!
2023. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, visszakaptam.


Adj fel egy ticketet itt: [link]


Kétlépcsős azonosítást utána állíts be ha nem volt.


Nyilván angolul kommunikálsz velük.

2023. júl. 13. 09:28
 20/21 Dawweeee válasza:
Azon belül melyik fülbe írtál a supportnak? Előre is köszönöm a válaszod én is így jártam
2023. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!