Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassin's Creed...

Melyik Assassin's Creed játékot vegyem meg?

Figyelt kérdés

2023. máj. 31. 17:44
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Én a 2. részt ajánlom az Ezio trilógiát. Azzal nem fogsz mellélőni az tuti. Viszont, ha a sorozatot kiakarod pörgetni az összes részt, akkor az elsővel kezdj, mert bármelyik rész után játszani az elsővel, hatalmas "kín". Én megjelenéskor játszottam vele, de ha a 2. rész után újra kellett volna játszanom, hát sok kedvem nem lett volna hozzá az tuti. Nem, azért mert rossz, hanem mert a 2. játékmechanika és minden téren, akkora előrelépés, hogy utána az első rész "fapados-nak" tűnik. A 3. rész nekem nem tetszett. A 4. rész az meg önálló résznek jó, de amúgy a sorozatban nem igen illett (ugye ez volt a kalózos). Az újak közül meg igen egy kaptafa az összes nem sok lélekkel , de nekem tetszett az Egyiptomos rész. Viszont az idei új rész, elég jónak tűnik, így az előzetesek alapján!
2023. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha tényleg csak belekostolnál az AC-ba, én is valamelyik Ezio-s részt javasolnám (2, brotherhood, revelations), de ha az összeset szeretnéd végigjátszani, akkor szerintem is az elsővel kezdj, mert nagyon kezdetlegesek benne a játékmechanikák és nem lenne akkora élmény mint egy black flag.
2023. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
black flag
2023. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most hétvégén vittem ki a black flaget sokadjára:D
2023. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!