Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc kiegészítőd a...

Mi a kedvenc kiegészítőd a sims 4-be?

Figyelt kérdés
Például érdekel az olyan mód ahol cigizik a sims vagy mensizik stb. Egyszer valahonnan le lett töltve az a wicked whims vagy nem tudom hogy kell írni és nem volt asszem eredeti. Nem mindent engedett meg amit meg kellet volna. Laggolt, be akadt a sims, elfojt a keze, lába xd

2023. jún. 1. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyeneket csinált, akkor biztosan rossz verziót töltöttél le, mindig keresd fel a legfrissebb updatet ha modolni akarsz

Nekem ezek a kedvenc modjaim:

MCCC, Chingyu-more toddler traits, RVSN kiss of fresh, thepancake1 more traits in cas


Sokkal több volt régen, viszont sajnos valamelyik nagyon összetörte a játékom, és nem akartam egyesével végigbogarászni hogy melyik lehet a hunyó, ezért kitöröltem mindegyiket, ezeket kivéve:D

2023. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!