Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ballagási bulin, kb 50...

Anonimkrd kérdése:

Egy ballagási bulin, kb 50 fővel milyen játékokat lehet játszani?

Figyelt kérdés
Valami vicces dologra gondoltam, amikor lehet egymáson nevetni, valamilyen csoportos játékon, amihez nem kell semmilyen különleges dolgot szerezni.

2023. jún. 2. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ballagási bulin játék? Én még ilyenről nem hallottam. Nehezen tudnám elképzelni, hogy a 70-80 éves idős rokonok bármiféle játékban, kártya vagy sakk kivételével, benne lennének.

Ha meg csak fiatalok a résztvevők, akkor bármilyen aktív játék jöhet, pl. Activity, Twister...

2023. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik odamegy a másikhoz és ezt mondja:

"Szeretlek, rám mosolyognál?"

A másik válaszol: "Ó, én nagyon szeretlek, de nem mosolygok rád!"


A kettő közül az nyer, aki később neveti el magát. Aki nyert megy a következőhöz. A többiek nézik.

2023. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
táncverseny
2023. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szólánc. Vagy cselekvési lánc. Mikor sok ember sorrendben a mellette lévőnek súg egy mondatot (ugyanazt), akkor az utolsó emberre hogy változik az értelme, persze a többiek ne hallják csak akinek súgnak.


Cselekvésnél mindenki más, pár másodpercet mozdulatot csinál, a következő meg mindig megcsinálja ugyanazt és hozzáadja az övét. Utolsó embernek nehéz dolga lesz.

2023. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!