Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 30+ gamerek, a fiatalok...

30+ gamerek, a fiatalok titeket is megvernek?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, és 20 éve rendszeresen játszom különböző játékokkal, leginkább MMORPG, RTS és FIFA a kedvenceim. Annó wow s5-ben megvolt a deadly gladior title, ami elég jó eredmény, és több FIFA bajnokságban is indultam, némelyikben jó eredménnyel is.

Az utóbbi években kb heti 2-3 napon játszom, heti átlag 10 órát, és azt veszem észre, hogy 14-18 éves gyerekek gyakran gyalázatosan megvernek. Ultimate teamben épp most kaptam egy 15 éves osztrák gyerektől 6-3at.



2023. jún. 3. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez javarészt azért van mert a 14-18 éves srácok gondtalanok, a legnagyobb stresszt maximum az iskola jelenti így több energiát tudnak ráfordítani a játék elsajátítására.


Másrészt a hozzáállás, mert nekik ez még úgymond "fontos". Nekünk meg inkább egy kellemes pihentető idő töltés mikor nincs mit csinálni.


A játéktapasztalat meg az említett két játéknál lényegtelen, az új frissítésekkel változik a játékmechanikája. Pont ez miatt hogy új játékosok is könnyen adaptálódhassanak

2023. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Lassan 40 leszek, es 25 eve jatszom.

Ha valaki elver egy jatekban, az biztos nem az eletkora miatt van.

Es vannak napok mikor barkivel felmosom a padlot.

2023. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
F1 ben megvernek mert kilöknek. Ha nem löknek ki, keveseknek van esélye, legtöbb lobbyban a top 3-4 ben vagyok. Pedig csak 2 éve f1 ezek. 33 f
2023. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak életkor számít, de azért egy 13 évesnek sokkal több ideje van játszani és így valószínűleg jobb is lesz egy adott játékban. Én még csak 24 vagyok, de engem is sokszor lealáznak a gyerekek. Nekem egyszerűen nincs napi 8 órám játszani.
2023. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem multizok, komolyan sosem multiztam, single-ben meg nincs másik játékos, aki megverjen.
2023. jún. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Gyerekként volt olyan napom, hogy szó szerint reggel felkeltem, reggeli, WoW, Wc szünet, WW, ebéd, WoW, még egy wc szünet, WoW, vacsora, WoW, elment a nap.

Próbáld meg ezt felnőttként :D

2023. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
6-os gyerekként se kéne könnyebb legyen. Nekem volt suli, délután zeneóra, szolfézs, volt hogy fociedzésre is jártam, meg még helyi zenekarban is zenéltem. Semmi időm nem volt.
2023. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Gyerekként azért jóval kevesebb a kötelező elfoglaltság. Neked volt, mert téged járattak magadtól. Az átlag meg az, hogy suliból egyenesen haza.

2023. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hintalow ***** válasza:
78%

Nem tudnak, mert nem játszom multiplayer játékokat.

Az igazi kocka gamer stratégiát játszik (lehetőleg körökre osztottat) és rpg-t (lehetőleg baromi sok szöveggel) 😜

2023. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Thunderfairy ***** válasza:
Nem szeretem az online játékokat. Csak olyanal játszok ahól a gépi beállitás az ellenfél. Például: Need For Speed Most Wanted. Mai napig elöveszem.
2023. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!