Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok amik közben hallgathat...

Játékok amik közben hallgathatok podcastot pl, mert nem fontos a hang és nem kell annyira odafigyelni?

Figyelt kérdés
Eddig a Fifa és a Hearthstone kártyajáték volt ilyen, de mindkettőt rohadtul meguntam. Meg csomó olyan videó van ami kép szempontból érdektelen pl fókuszcsoport és ezeket is mindig játék közben hallgattam meg. De nem tudom mi más lehet még ami ilyen
2023. jún. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
gta 4
2023. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rocket League
2023. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb menedzselős, szimulátor játékhoz nem feltétlen szükséges hang.


Cities Skylines, Stardew Valley, Euro Truck Simulator, House Flipper, Two Point Hospital/Campus, Powerwash Simulator, Planet Coaster/Zoo, PC Building Simulator, stb. Meg igazából bármelyik autós, illetve sportjáték.

2023. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Roguelike / roguelite játékokhoz is teljesen jó, esetleg hack & slash ahol nem a story a lényeg vagy már végig lett játszva rendesen, és a farmolás és a hent. Ezen kívül sok online játéknál is működhet, olyanoknál ahol ismétlődésekre épül a játék de mégis mindig eltér, pl moba vagy kártyázós vagy akár mmo (fürkészgetős online játékoknál értelemszerűen nem, mert ott hallanod kell pl rust). Illetve amit a #3-as mond, manager és szimulátor játékok minden mennyiségben.
2023. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!