Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki már tolja a Diablo 4-et,...

Bbenjoe kérdése:

Aki már tolja a Diablo 4-et, attól kérdem hogy mit gondol, milyen lett a játék?

Figyelt kérdés

2023. jún. 7. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Szuper!
Jó lett.
Nem lett jó...
Botrányos :(
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Péntek óta kb 50 órát belepakoltam, nekem eddig tetszik angyon, aztán majd kdierül később milyen lesz a content.
2023. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Tetszik, de azt nagyon utálom, hogy velem együtt fejlődik a világ, mindig olyan szintű lesz az összes ellenfél, mint én. Ha már van egy óriási nyílt világ, legalább lehetnének ultra-veszélyes helyek, ahová csak agyontápolt karakterrel érdemes bemenni. Így egy kicsit céltalanná vált a lootolás. Na, majd meglátjuk Torment nehézségen is...

Ja, és a barbár meg a druida elképesztően gyenge a többiekhez képest. Egy barbárt és egy necrót futtatok egyszerre, és több nagyságrend a különbség közöttük a necromancer javára. 50. szintig még egyszer sem haltam meg, a 30. szintű barbárral meg vagy hússzor, pedig ésszel játszom.

2023. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hellmano ***** válasza:
68%

#2 Én hardcore módban játszok Druidával, szerintem teljesen rendben van a Druida. Lehet gyengébb a többinél, de ez is korrekt vagy csak, azért írom mert hardcore játékos vagyok és nekem nincs lehetetlen, mert ugye meghalni nem lehet ebben a módban :)


Amúgy a játék nagyon korrekt lett, szerintem megérte megvenni. Tartalom van benne rendesen, de majd meglátjuk mennyire lesz időtálló a játék.

2023. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Xira válasza:
68%
Én még soha sem játszottam egyik részével sem de ha rám hallgatsz akkor nem hallgatsz rám!
2023. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!