Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eltudnátok mesélni nekem,...

Kovasky kérdése:

Eltudnátok mesélni nekem, hogy a Diablo 4 -nek mi az értelme? Mi benne a cél ? Értem , hogy van benne main story és side küldetés és Dungeonok stb. és a max szint 100.

Figyelt kérdés
De mi az értelme? :D Agyalok rajta , hogy megveszem de attól félek , hogy gyorsan bele fogok unni és kidobom a pénzt ...

#játék #Diablo #dibalo 4
2023. jún. 7. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Neked valoszinu kidobott penz lenne, mert ha jatszodtal volna az elozo reszekkel, vagy egyaltalan valami komolyabb rpg-vel, akkor a kerdes meg se szuletett volna.


Es tudom hogy orrba szajba reklamozzak, de ne legy divatjatekos, megvenni valamit csak mert most meno.

Vagy legalabb tanuld meg hasznalni a googlet es youtubot.

2023. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki élvezi a végtelen hentelést.

A diablo 3-ban is volt max szint, de utána jöttek az extra pontok, amik erősítették a karaktert, hiába voltál max szintű, ha a másiknak volt +400 pontja, kb 2 pofonból (vagy inkább egyből) megfektetett.

2023. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a játékok értelme? Hogy elüssük velük az időt. D4 értelme is ez.
2023. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezúttal kifejezetten jó sztorit ütöttek össze hozzá, de ezt a sorozatot soha nem a története miatt játszotta senki. Pokolfajzatokat kell benne halomba hentelni, a karakteredet erősíteni, egyre jobb felszerelést zsákmányolni, hogy egyre keményebb kihívásokkal nézhess szembe, és egyre jobb felszerelést zsákmányolhass. Ennyi.
2023. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Mondjuk azèrt kicsit összerándultam, amikor a diablót "komolyabb rpg" szokapcsolattal teszik egy mondatba 😅

Ha mèg nem találkoztál a stìlussal, akkor szerintem se a jelenlegi zászlóshajót vedd meg egy valag pènzèrt, hanem inkább próbáld ki valamelyik korábbi epizódot vagy hasonló arpg játèkot.

2023. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hasonló műfaj pl Torchlight vagy a The Increadible Adventures of Van Helsing sorozat, Children of Morta stb, de ingyenesen ott a Path of Exile, megnézheted tetszik-e egyáltalán ez a fajta műfaj vagy sem.

Sok játéknál játszani kell vele, hogy kiderüljön érdekel-e vagy sem. Nálam pl ilyen volt a Stardew Valley, néztem videókat, hogy lehet ezzel játszani, dög unalom. Megvettem, mondom kipróbálom, raktam is bele kb 200 órát. Ezzel szemben ott van a Red Dead Redemption 2, tetszett videóról, nagy világ sok fegyver stb, elkezdtem játszani vele aztán 5-6 óra után ott hagytam, mert unalmas lett.

2023. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

A Diablo 3-nak az volt az értelme, hogy volt vagy 5-6 karakter, annak darabjának vagy 4-5 build. Olykor egyik volt az erősebb, olykor másik. Pár havonta indult egy új Season, amikor előlről kezdted a játékot, de ingyen megkaptad egy általad választott karakter választott buildjéhez fontos cuccok egy részét. Így újrajátszhattad egy új builddel, eljutottál valameddig. Ha kompetitív voltál, akkor pedig sokat farmoltál, hogy te tudd a nehezebb Rift-et leütni, és felkerültél a ranglistára. Esetleg csapatokba verődtél, hogy hatékonyan tudj farmolni, hogy ezt megtedd.


Gondolom ebben is hasonló lesz a helyzet, bár egyelőre nincs ranglista.

2023. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!