Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardew Valley: karakter x...

Stardew Valley: karakter x event ütközés?

Figyelt kérdés
Üdv. Olyan kérdésem lenne hogy mi van akkor, ha olyan napon van karakterem születésnapja amikor fesztivál is van az adott napon? Ütik egymást? Vagy fesztivál felülírja enyémet?

2023. jún. 12. 21:24
A kérdező szavazást indított:
Fesztivál üti szülinapom: RIP
Szülinapom üti fesztivált: RIP.
Mind a kettő megtartásra kerül: Happy Ending
Egyéb: leírom kommentbe.
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fesztivál mindent felül ir.
2023. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmilyen "ünnepség" nem lesz szülinapom miatt? fel se köszöntenek, se semmi?
2023. jún. 12. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó, igaz?

[link]


Másnap kapsz levélben ajándékokat mindenkitől, viszont szülinapi parti nem lesz.

De azt írja, nem is engedélyezi a mod, hogy aznapra tedd a szülinapod, amikor fesztivál van.

2023. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is tudtam hogy van erre mód is. Köszi tippet.


Mód nélkül játszanám majd a játékot. csak kicsit néztem waifu jelőlteket wiki-n és ott tünt fel hogy amelyik napra én tenném karakterem "szülinapját" ott pont fesztivál van. Ezért érdekelt mi lenne ha...


De akkor ezek szerint ha alapból sem engedné akkor mod ide vagy oda igy se fog menni. Köszönöm szépen a választ.

2023. jún. 13. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nem is tudtam, hogy lehet mod nélkül szülinapot állítani, ez valami új frissítés? Olvastam hogy CA tervezett updatet még valamikor múlt hónapban, azóta nem játszottam, de még február környékén nem volt ilyen feature👀
2023. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudom. :D Ahogy írtam korábban "Mód nélkül játszanám majd a játékot" még csak eztán fogom megvenni. De felőtlőtt bennem az őtlet hogy mi van akkor ha szülinapomra esik pont játékbeli esemény(fesztivál). Szóval nem tudom mit raktak azóta bele hogy utoljára játszottál.
2023. jún. 14. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na majd kiderül akkor:D

Jó szórakozást hozzá!!

2023. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!