Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A diablo 4 metacritices...

A diablo 4 metacritices review bombing az jogos vagy csak egy szokásos hiszti?

Figyelt kérdés
Gondolkodom a diablo 4 megvétele miatt. Diablo 3 nem volt rossz, de az end game annyira nem jött be és állítólag itt jobb.
2023. jún. 15. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogyan áll, de pl a napokban volt egy banhullám is, kipateroltak egy rakat csalót, ha most lement az értékelése akkor akár emiatt is elhet.
2023. jún. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
100%
users 5.2 :D Nyugodtan vedd meg, ha a 3 tetszett ez annál ezerszer jobb! Fals review-k tömkelege, azok írják meg pontozzák le a játékot, akik megsem vették a metacritic erről szól. Én megjelenés napjától játszom és az összes résszel játszottam, de messze ez a legjobb és legösszetettebb az összes közül.
2023. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megvettuk! Utaljuk! A D3 jo volt, szorakoztato. Plane Coop -ba. Ez meg easy modba toljuk ketten es valami borzasztoan idegesito. Nincs az,hogy egy szalon visz a jatek,folyton csomo ismeretlennel dob be,hogy menj ide csinald meg ezt vagy azt. az egesz jatek borzasztoan lassu!! A szereplok monologja be van lassulva vagy 50%al..sohajtoznak meg nyoszorognek kozbe rengeteget! a mellekkuldetreseket ha nem csinalod meg pl 10 es szinten akkor mire elered mondjuk a 25 ot azok nem maradnak 10esen hanem novekednek a szintedhez. En maget inditottam,de olyan mint egy netflix majom az osszes opcio amibol lehet valogatni kinezetre. A talent fa mondjuk ad opciokat,de nem vagyok elajulva tole. En az alap verziot vettem meg,de az act 2 nel jarunk mikor a 3feju kutyat kell letolni. Elegem is lett az egeszbol. Mindketten azt mondtuk,hogy ez unfair ahogy van...JA! es folyamat internet kell hozza! mekkora sz▒r már! Hanyszor dobott ki mert a szerver megallt, vagy nem vitt be egy barlangba...hja! sokszor!
2023. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A dungeonba be nem eresztés nálam is probléma.
2023. jún. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hellmano ***** válasza:
100%

#3-as. Persze, hogy veled emelkednek a szörnyek erösségei is...ha annyira op-nek akarod magad érezni, akkor fejlődj fel 50-es szintre és maradj T1-en, mert ott nem emelkedik tovább az erösségük, de fejlődni se fogsz sokat, szóval semmi értelme. Az a lényeg, hogy legyen benne kihívás. A másik meg, amit írsz ez egy open world game, ahol oda mehetsz ahová akarsz és közben olyan küldetést csinálsz, amihez kedved van. Szóval ezt a "sírásod" sem értem. A sztorit csinálhatod lineárisan, nem muszáj semmi mást csinálnod, hacsak ez érdekel a játékból.


Min játszatok, hogy nem enged be a dungeon? Nekem eddig semmi probléma nem volt a játékkal, pedig felfedeztem az egész térképet és rengeteg mellék küldetést megcsináltam/dungeon-okat.

2023. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kidob a játék csomószor az asztalra.
2023. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan feelinget ad a játék mintha még mindig teszt alatt lenne. Még nagyon az elején van szerintem ahhoz, hogy végső következtetéseket vonjunk le. Úgy érzem be fog lassan indulni, de most még nincs kész.
2023. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!