Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok nekem?

Milyen játékot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

10 évet játszottam kisebb-nagyobb kihagyásokkal a World of Tanks-szel, de otthagyom.

De mivel játsszak helyette? -köszi, ha végigolvasod és ajánlasz!:)


-Mindenképp MMO-t keresek.

-Imádok járműveket, célpontokat lőni, felrobbantani és megsemmisíteni.

-Nem szeretek embereket, karaktereket lőni és irányítani, nem a kedvenceim az FPS-játékok.

-Szeretem, ha a játék gondolkodós, stratégiázós, de legyen izgalmas és pörgős is azért.

-Szeretem a történelmi, háborús világot, de jöhet valami fantáziadúsabb is, pl. űrhajók vagy bármi.


A Battlefield 1 multi nekem túl pörgős és eszetlen volt, meg ugye emberrel kell embert lőni. Nem volt a kedvencem, de azért élveztem egy ideig, főleg ha tankot robbantottam fel.

A War Thunder nekem túlságosan szimulátoros, nehézkes, lassú, ezért élvezhetetlen.

Fifázni is szerettem, de az más műfaj. :)



2023. jún. 24. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
World of Warships
2023. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

7000 Wot csata utan altam at War thunderre, lassan mar 10 eve.

Amugy van arkad resze, egyszeru mint a faek, gyorsabbak a jarmuvek, es van celzassegito.

Eseteg Crossout

2023. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ott van a War Thunder a World of Warships a World of Warplanes. Akkor amiben űrhajók vannak ott van a Star Wars The Old Republic én újra feltelepítettem és ezzel nyomom már hónapok óta. A játék során kapsz companionokat de vigyázz, hogy a párbeszédeknél mit válaszolt mert ha olyan választ adsz az akár nem tetszhet a companionodnak.
2023. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál az alapján a Genshin Inpact egy jó választás. Tökéletes grafika, a játékmenet egy chilles móka (persze azért vannak benne nehéz részek…), és megunhatatlan történet. Interaktív történet, sok a lehetőség karakter fejlesztésben, ételekben, loot-ban, egyszerűen az egész játékban. Bár erős PC kell hozzá, szinte minden korosztálynak tudom ajánlani aki szereti a szabadvilágos játékokat. Nekem nagyon tetszett, és csak ajánlani tudom.

A játék stílusa Monster hunter, de inkább a látványra megy rá mint a nehézségre. Habár játékost nem szeretsz irányítani, de legalább nem FPS.

Egy próbát megér. Engem azonnal behúzott a játék és számomra ez most a top 3. .

2023. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1,2,3 leírta a legtöbb opciót a 4es meg teljesen ignorálta amit írtál csak a genshineseknek szokása mindenhova tolni a játékukat amibe kb semmit nem szerzel ha nem fizetsz

A genshin nem mmo max coop van benne de az is minimális lényeggel

Nem járművekre lősz hanem karakterrel karakterekre és nem egyenesen fps hanem inkább tps de irányításában ugyanaz

Egyáltalán nem gondolkozós vagy stratégiázós és nem pörgős a többi meg nem is volt szempont de nem is igazak...

2023. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A War Thundert meg a Warshipset is próbáltam, egyik sem jött be annyira. A WT-ben unalmas a játékmenet, a Warshipset még próbálgatom, de eddig nekem közel sem üti meg a WoT izgalmi szintjét.

A SWTOR nekem komolytalan, nagyon nem az én stílusom, amikor mész a karakterrel és gyepálod a másikat. :'D

Igen, a 4. válasz nagyon random, nincs köze a kérdéshez.


Köszönöm szépen a válaszokat, jöjjenek még!

2023. jún. 29. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha például olyan játszik hogy tankokat/egységeket irányítasz felülről akkor nézd meg a wargame red dragon vagy steel division 2-t van online játékosbázisa, legalábbis nekem nem volt bajom lobbyt találni 1 éve kb mindkettő ugyanaz a steel division 2. Világháborús tankok és fegyverek a wargame meg 1990 körüli
2023. jún. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

#2

Hogyan mentél 7000 csatát 2-3 év alatt? Profibb játékosok 8-10 év alatt jutottak el 10k csatáig.

2023. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tul sok szabadido.

Nem tudom nalad mit jelent a profi jatekos, de öcsém kb 5 ev alatt 40+ ezer meccset tolt le.

2023. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as a 10k csata 8-10 év alatt túl kevés főleg ha valaki profi (esport vagy csak tényleg top játékos) az átlag napi fél óra játék lenne ha 10 év alatt 10000 játékot tol le. Meccs hossza 15 perc de egy átlag 10 perc ami általános úgy 7000 csata kb 1150 óra. Én egy másik játékban kevesebb mint fél év alatt játszottam 700 órát munka mellett szóval 2-3 év alatt simán lehetséges főleg ha 10 éve még nem dolgozott
2023. júl. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!