Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok nekem?

Milyen játékot ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

10 évet játszottam kisebb-nagyobb kihagyásokkal a World of Tanks-szel, de otthagyom.

De mivel játsszak helyette? -köszi, ha végigolvasod és ajánlasz!:)


-Mindenképp MMO-t keresek.

-Imádok járműveket, célpontokat lőni, felrobbantani és megsemmisíteni.

-Nem szeretek embereket, karaktereket lőni és irányítani, nem a kedvenceim az FPS-játékok.

-Szeretem, ha a játék gondolkodós, stratégiázós, de legyen izgalmas és pörgős is azért.

-Szeretem a történelmi, háborús világot, de jöhet valami fantáziadúsabb is, pl. űrhajók vagy bármi.


A Battlefield 1 multi nekem túl pörgős és eszetlen volt, meg ugye emberrel kell embert lőni. Nem volt a kedvencem, de azért élveztem egy ideig, főleg ha tankot robbantottam fel.

A War Thunder nekem túlságosan szimulátoros, nehézkes, lassú, ezért élvezhetetlen.

Fifázni is szerettem, de az más műfaj. :)



2023. jún. 24. 18:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nektek tényleg rengeteg időtök van😅

Én december óta alig mentem 300 csatát 😂

2023. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!