Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki fogják hozni a rendelésemet?

Ki fogják hozni a rendelésemet?

Figyelt kérdés
Szép napot mindenkinek! Szerintem nem kell bemutatnom a konzolvilág oldalt! Ma felmentem, hogy keressek videókártyát magamnak és egy "ASUS TUF Gaming RTX 3060 OC 12GB GDDR6" videókártya teljesen újonnan 15 799 forintért volt felrakva! Ebből ahogy tudtam rendeltem 2-t. Le mentettem a rendelésről a PDF-et (utánvétellel rendeltem).. stb

2023. jún. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennek eléggé kamu szaga van!

Már csak a 12 GB miatt is ennyi pénzért.

2023. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod amiatt hogy épp nem leszel otthon mikor kijön a futár, nyilvánvalóan lemaradt a végéről egy nulla. Hogy véletlenül vagy szándékosan, az sosem fog kiderülni.
2023. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Másik kategben én is kérdeztem h ez mi... Már szedegetik le őket, valószínű, hogy hiba. Annyiért nem fogják odaadni szerintem. Bár ha meg tudtad rendelni, lobogtatni lehet a rendelést. De az nem számít végleges számlának, mert azt ők írják meg és teszik mellé, azon meg lesz vagy 150 ezer. De hát majd írd meg mi lett.
2023. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az mind1 hogy tévesen vagy szándékosan volt ennyiért kint. Te megrendelted és van róla bizonyitékod is. HA nem szállítják le az adott összegért akkor perelheted is őket a "vásárlok megtévesztése/becsapása" címszóval. Fogyasztóvédelem rájuk is száll.
2023. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A perköltség meg egy 4080-4090-be lesz az a gond ezzel.
2023. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem értek hozzá de, ha tegyük fel rossz árat írtak ki az nem a vásárló megtévesztése?
2023. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

A Black Friday akcióknál ez rendszeresen előfordult már, és valahányszor perre ment a megrendelő, a bíróság mindig a forgalmazónak adott igazat, mondván: nem életszerű, hogy bármilyen terméket a normális ár tizedéért áruljanak.

[link]

2023. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat romaniaban az emag is hatalmasat hibazott par eve, es nehanyan 4k-s tv-t vettek 2-3 ezer forintokert. Az emag meg kiszallitotta a termekeket.
2023. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!