Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a franc történt a játékomban?

Mi a franc történt a játékomban?

Figyelt kérdés
TheLongDrive nevű játékomba raktam be modokat (AI forgalom, rendőrök, új Lada és géppisztoly spawnolása a VW pickupokba), indítottam a játékot, pár kilóméter vezetés múlva sötét lett, előzni akartam egy AI Trabantot, akkor a szembesávból mögém driftelt egy VW és az utas géppuskával elkezdett rámlőni, én menekültem az tovább lőtt engem, szétlőtte a kocsimat, elkezdett laggolni a játék, az AI Trabant és a gépfegyveres VW felszívódtak (eltüntek) én meg nekiütköztem egy sziklának és a fele HP-m odaveszett. A modok már fél éve a játékomban vannak, de csak most történt ilyen, és eddig nem ültek utasok a VW-kben Többször is lesz még ilyen vagy nem?? Valaki tudja??

2023. jún. 27. 05:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egy AI rendőrautó is elment mellettem és nem is csinált semmit, amikor lőttek rám
2023. jún. 27. 05:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdésképp csinálj Steam-be fájl ellenőrzést. Könnyen lehet valamelyik fájl sérült.
2023. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam, de nem talált semmit
2023. jún. 27. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet valamelyik mod lett elavult?
2023. jún. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megoldódott, töröltem néhány felesleges modot és utána müködött. Utas még mindig ül géppuskával a VW-ben de már nem lő engem. Lehet az egyik mod hibás volt
2023. jún. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!