Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hosszú a Dragon Raja...

Kedves Vezető kérdése:

Milyen hosszú a Dragon Raja c. android játék ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*Mármint a main story gameplay.
2023. júl. 4. 19:34
 2/4 Caduceus válasza:

Üdv, szia,


Nos, nem tudom mennyire aktuális még a kérdés. Én kb. 2-3 évvel ezelőtt töltöttem el időt ebben a játékban, de nem vittem végig, nagyjából a felénél hagyhattam abba. (Eu s71)


Ha speedrunner vagy, nem itt fogod kitölteni a vágyaidat.

Nem minden időmet ez töltötte ki, és a story maga csak egy ideig érdekelt igazán. A story maga hosszú, kb. egy napra tippelném a tartamát, ha csak annyiból állna.


De! Sajnálom, hogy ezt írom, mindennél valószínűbb, hogy csalódni fogsz. Ha még nem kezdted el, ne is kezdd! A fejlődés lassú, ha csak nem P2W (pénzköltő) játékos vagy.


A main story története nagyon szép, és egyben nagyon szomorú is.


Részletesebben, ha érdekel (közhasznú):


A játékról:

1) ha nem ment volna el a "fizesd meg!" irányba, akkor azt hiszem, talán minden idők egyik legjobb játéka lehetett volna. Legalábbis annyira kidolgozott, részletes és kellőképpen igényes.

2) rettenetesen sokat foglal, idővel még többet.


Szerencsémnek mondhatom, hogy fantasztikus szervert és később klubot fogtam ki, de csak pár hónap volt, az, ami egyfajta eksztázisban tartott. Másrészt nagyon jó közösségek állhatnak össze.

Egy darabig élvezetes a játék, de utána sodródsz, és inkább a társaság az, ami ébren tart.

Nekem technikai okok miatt kellett letennem az egészet, akkor már kicsit szét volt csúszva az egész játék, de sok fejlesztés negatív irányba tolta az élvezhetőséget. Az addigi játékosok zöme abbahagyta, a mai közösség pedig (későbbi újrakezdés során) gyűlölködő, arrogáns, zaklató játékosok személyében nyilvánul meg.

Arról nem is beszélve, hogy milliós pénzösszegek elköltésére veszik rá a játékosokat, legalábbis Ft-ban mérve. :8


Én nagyon szerettem, nagyon sok mindent adott, aztán nagyon sok mindent elvett tőlem.


Apropó, azóta összeolvadtak a szerverek... 117? A legelső játékosok ellen semmi esély sincs.


Persze ettől még lehet más benyomásod, nem akarlak eltántorítani, csak tapasztalatból javaslom, hogy ne fűzz hozzá nagy reményeket.


Btw, a soundtrack is kimagaslóan el lett találva.


Eu s71 - Nebula Tide, volt játékos

2023. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Caduceus válasza:
Ha teljesen tudatosan kérdezted a main story-t, akkor bocsi, hogy ennyire hosszúra vettem, gondoltam másoknak is hasznos lesz majd...
2023. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, tudatosan.

Köszönöm szépen a tapasztalataid megosztását!

A telómon van Ps2, PsVita, Psp, Dreamcast, stb emu, van pár android cím is, Pascal's Wager, Kotor, Gta-k, Pubg, stb...


Akartam vagy 2 MMO-t, amit érdemes elkezdeni, szórakoztató, és nem p2w, és valami olyasmit, aminek a világa esetleg bővül, megéri időt ,esetleg pénzt szentelni bele mondjuk ruhákra, stb apróságokra a karakteremnek.


A Black Desertet elkezdtem, de elég hamar meguntam hogy minden 2. küldetés annyi hogy menj, ölj meg x mobot.


Ami viszont nagyon jó, és ha nem próbáltad még, szerintem az az Undawn! :)


Kicsit Division, kicsit Sims, kicsit State of Decay, rengeteg tennivalóval, a karakternek ennie, innia, fürdeni, mozogni, ruhát mosni, aludni, S.T.B (!)kell, vagy ott a bázisépítés, (csak úgy mellékesen) a grafika konzol szintű, és még sorolhatnám!


Bejön a Dragon Raja, szép, az egyik legszebb, csak volt egy hasonló sejtésem, mint amiket írtál, hogy rövid,és aztán ott marad az ember a fizetősök céltáblájának, vagy hasonló.


Ha esetleg van még valami MMO ötleted, szívesen fogadom, köszönöm! :)


*


[link]

2023. júl. 19. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!