Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez hogy éri meg az Alzának?

Ez hogy éri meg az Alzának?

Figyelt kérdés
Kapható a FIFA 23 Xbox Series X-re, már 9-10 ezer forinttól. Csak rákeresek és feldob egy csomó online áruházat, mind kb. 10 ezer, max. 11 e. Az Alza meghirdette 31 ezer Forintért + kiszállítási díj. Mégis ki venne tőlük, ha 20 ezret megspórolhat?

2023. júl. 5. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Apu, anyu, nagyi nem tudja, hogy más helyen más az ára, nem ismeri az Árukeresőt sem, simán megrendeli.
2023. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van az auchannal rengeteg termék szemmel láthatóan drágább mint a sarki közértben, de az emberek mégis odakocsikaznak mert a milliós plakátkampányon látták hogy a tejföl csak 150 ft.


Egyszer anyámnak akartak eladni 15000-ért egy könyvet ami kb 1 perces kereséssel meglett 4000-ért (nem mintha annyit megérr volna), persze a megspórolt 11000-et elköltötte más phaszságra. Nyilván engem sem kell félteni, én is égettem már pénzt mint kb bárki más, csak remélni tudom hogy tanultam belőle.

2023. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mondjuk lehet onnan hamarabb megkapja, alzabox ott van tőle 2 perc sétára, stb. SOkaknak megér ennyit a plusz kényelem.
2023. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értek, köszi a válaszokat. Hát szerencsére van a közelben komzol bolt, így meg tudom venni 10.000-ért.
2023. júl. 6. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Na meg elhet bennragadt készlet, elején megkapták x nagyker áron, és ha profitot akarnak rajta akkor nem adhatják olcsóbban.
2023. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 mondjuk szerintem annyit sem ér.
2023. júl. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nagy cégenél ahol mindent árulnak a legritkább esetben vannak szakértők az egyes termékekhez. Minden nagyjából hasonló dolgot egy kalap alá vesznek. Ha senkinek nem jut eszébe, hogy akciózzon egy terméket akkor ugyanazon az áron marad "örökre".
2023. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból rákerestem és 25,90€. A legolcsóbb helyen pedig 24,99€. Ez a Series kiadás ára, de mindegyikre kb ennyi, +/- 2€.
2023. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem a magyar oldalt is és a digitális a drága, a dobozos ott is 10k körül van.
2023. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!