Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc souls like...

Melyik a kedvenc souls like játékotok? Melyikkel érdemes játszani kicsit bénább játékosként (az elden ring után)?

Figyelt kérdés

Most az Elden Ringgel játszok, ez eddig nagyon könnyű azokhoz képest amelyeket eddig próbáltam… A fegyverek nem amortizálódnak, halálkor csak a soulok vesznek el és a bonfireök is elég gyakoriak. Ezenkívül openworld, szóval elég könnyű farmolni, ha valahol elakadok. Igen, nem valami menő megoldás, de ez van. Szóval még ilyen ügyetlenebb játékosnak sem olyan nehéz mint amilyen én vagyok…


Próbáltam még a demon soulst, a NIOH-t és a Code Veint is.


Mindegyiket csak pár órát… A Demon Soulsban az első bossig sem jutottam el, a NIOH nagyon tetszett, de azzal a Buildel amit építettem a hatodik bosst, az Great Centipede-t nem tudtam sehogy sem legyőzni, szerintem 20 alkalommal megpróbáltam, de nem ment…

A Code Vein meg elég könnyű volt, de lehet hogy a viszonylag gyenge angolom miatt, vagy nem tudom, egy idő után elakadtam, nem találtam hogy merre kell menni.


Ezekkel azért nem játszottam többet (egyelőre) mert ps plusszal játszottam rajtuk, de most nincs előfizetésem. Az Elden Ring az lemezesen megvan, és lehet hogy így kényelmesebb, mert tudom hogy “végtelen” ideig próbálkozhatok.


Szóval szerintetek az Elden Ring után melyikkel kéne próbálkoznom? (Megveszem majd ps5-re)


Illetve nektek melyik volt a kedvencetek és miért?



2023. júl. 17. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Bloodborne. Fantasztikus gótikus-viktoriánus környezet, páratlanul sötét hangulat, brutál jó harcrendszer. Plusz egy véletlenszerű dungeon-generátor, ami szinte páratlan újrajátszhatóságot garantál.

Hátránya, hogy viszonylag kevés fegyver és páncél található benne, és hogy rákényszerít az agresszív harcra (pajzs csak egy van a játékban, az is poénnak). A legnagyobb hátránya pedig, hogy csak Playstationre elérhető.

2023. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Azzal is szemeztem, de ha jól tudom, akkor az a legnehezebb souls like játék…


Meg amúgy rövidebb mint a többi, nem?

Legalábbis nekem egy ismerősöm 31 óra alatt platinázta (vagy Ő lenne nagyon ügyes?).

2023. júl. 17. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
nem soul, csak pihenéskor respawnolnak az ellenfelek a Jedikben. ha szereted a Star Warst, kötelező darab
2023. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a Code Vein könnyű, és magadat bénának tartod? :o
2023. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dark Souls 3 vagy Nioh 1, Nioh-ban pl stamina lándzsás build kb mindent ledarál.
2023. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc a Bloodborne. Ha könnyebb, de jobb játékélményt akarsz, DS1 vagy 2, Ezekben a nehézség még nem az agyonkésleltetett támadásokból jön. Nioh és a Surge nagyon jók, de Niohban kicseszel magaddal, ha ds-ként játszod.
2023. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!