Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 játékban mikor...

Witcher 3 játékban mikor meditálok 1db erős alkohol tárgy elhasználásával feltöltődnek az alkímiai tárgyak(bombák,főzetek). Valahogy be tudom folyásolni hogy milyen alkoholt használjon fel ha több fajta van nálam? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Szóval nálam eddig alkahest-et használt mindig, most meg mahakami szeszt kezdett el használni, abból viszont csak 6 db-om van, viszonylag ritka. Törp spirituszból már van nálam kb 150 db, miért nem azt használja, valahogy be tudom állítani ezt?


Próbáltam hogy meditálás előtt eldobok minden erős alkoholt a törp spirituszon kívűl, így azt használja, viszont ha vissza veszem az alkoholokat magamhoz akkor megint a mahakami szeszt.


Ez tök bosszantó hogy azt fogom most elhasználni ami viszonylag ritka és 6 db-om van, nem pedig a törp spirituszt amiből 150-em van úgy hogy már vagy 100 at eladtam, kb minden második dobozban-hordóban az van...



#vicser 3 #vicsör 3 #vájcsör 3
2023. júl. 22. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A játék alapból úgy van beprogramozva, hogy az erősebb alkoholokat használja fel meditálás után. Azt beállítani, hogy milyet használjon azt sajnos nem tudod. Ebben az esetben csak annyit tudsz tenni, hogy a szeszt meg egyéb erős alkoholokat kiteszed az inventorydból és akkor a törp spirituszt fogja használni - ahogy mondtad is. A játék e részét személyre szabni nem lehet.
2023. júl. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!