Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok alkoholos ivós...

Mondanátok alkoholos ivós játékokat házibuliba?

Figyelt kérdés

Ismerem a buszozást (kártyás játék), egy szóláncosat, meg egy prím számosat, meg vannak ugye telefonra letölthető alkalmazások ahol ilyenek vannak. Twisterezni szoktunk még vagy activityzni. Vagy sörpong, "én még sosem", felelsz vagy mersz.

De tudnátok még mondani ilyeneket meg hogy hogyan kell játszani őket?



2021. aug. 23. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Üvegezzetek, akár több értelemben is.
2021. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21-ezzetek, ott is lehet az h aki nyer a körben az "megússza" a ivást.
2021. aug. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Felejtsd el, veszélyes!
2021. aug. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem, én még megérem azokat az időket, mikor az alkoholizmus már nem lesz vicces.
2021. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én remélem nem.
2021. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez ilyen saját kitalált, de lehet másnak is eszébe jutott már:

Valaki feldob egy témát (pl a leggusztustalanabb pillanat, vagy a legviccesebb, legkínosabb stb) és mindenki elmondja a saját emlékét/tapasztalatát az adott dologgal kapcsolatban. Aki a legbrutálabbat mondja, az kimarad a többiek pedig mind öblíthetnek ;) Persze, át lehet dolgozni ezt a játékot, nyugodtan lehet hozzá kreatívan állni.


Az a jó ebben, hogy sok-sok téma szóba jön és új dolgokat is megtudhatsz a másikról, el lehet röhögni néhány storyn rendesen.


Van egy másik verzió is, ahol "Ki a leg..." és mondod hogy milyenebb. (pl.: Legviccesebb, legbénábban nevető, legmegbízhatóbb...) Ez már veszélyesebb, mindenképp olyanokkal játsszátok, akik nem sértődnek meg!

2021. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!