Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBox-hoz a gyári játékok...

XBox-hoz a gyári játékok elvesznek? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy XBox one X 1Tb gépünk, amit pár éve vettünk Forza Horizon4 és Forza Motorsport7 játékkal. Ezek gyárilag jártak hozzá. Nyilván aktiváltuk ôket, de vettünk hozzá pár online játékot is. Úgy tudom ezek felhasználóhoz kötöttek.


Úgy alakult, hogy eladjuk a gépet, ugyanis csak dísznek van. Ezeket a játékokat az új tulajdonos bukni fogja? Elsősorban a 2 gyári játék érdekelne, mert beleírtam a leírásba, viszont most gondolkodtam, hogy nem is fogja tudni még egyszer aktiválni a kódot. Ez valóban így van?


Olyat is hallottam, hogy ha még eladás előtt megváltoztatjuk az emailt és a felhasználónevet és ezt adjuk mellé, akkor megmarad minden. Ez igaz? Lehet ilyet csinálni? Működik az ötlet?


Bocsi, de sík hülye vagyok ezen részéhez!!!


Köszönöm, ha válaszol valaki.



2023. júl. 26. 08:35
 1/6 Nyam2007 ***** válasza:
"Olyat is hallottam, hogy ha még eladás előtt megváltoztatjuk az emailt és a felhasználónevet és ezt adjuk mellé, akkor megmarad minden. Ez igaz? Lehet ilyet csinálni? Működik az ötlet?" ezzel az egész fiókot hozzá adjátok minden játékkal ami rajta van a fiókon ebben benne van a néhány pár online vásárolt játék is
2023. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, abban nem vagyok biztos, hogy meg lehet e ezeket változtatni.
2023. júl. 26. 10:42
 3/6 Nyam2007 ***** válasza:
meglehet, internetes van róla infó de biztos hogy mindent oda adnál?
2023. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer felhasználtál egy kódot akkor az többet nem használható fel. A játék a profilhoz kötődik örökre amivel megvetted. Úgy szoktak ilyen digitális játékokat eladni, hogy odaadják vele a profilt is. Ezzel csak az a necces, hogy át kell írni akkor az emailt és a jelszót is az új tulajra és vannak rá módok hogy az eredeti tulaj visszakunyerálja lopásra való hivatkozással a Microsoft ügyfélszolgálaton keresztül. Tehát eladott profil sohasem biztos vásárlás.
2023. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából én akarom eladni és nem vagyok lopós fajta, hogy visszalopjam vagy mi... :D De értem a lényegét magyarán így senki sem fogja kérni, akkor viszont a sok játék bukta.. :/ Értem, köszi.
2023. júl. 27. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy el tudod adni a profilt, de valószínűleg nem sokat fog érni, mert mindenki arra fog számítani, hogy nem szól örökbe. Hacsak valami olyan embert fogsz ki aki nagyon naiv.
2023. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!