Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos gyári visszaállítás-...

Vok! kérdése:

Androidos gyári visszaállítás-t követően a telefonszámok is elvesznek vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, arra lennék kíváncsi hogy ha visszaállítom a gyári beállításokat az androidos telefonomon 'Formázom' akkor egyértelműen -képek, zenék és egyéb fájlok elfognak veszni. Ezzel tisztában vagyok csak azzal nem hogy a telefonszámok is elvesznek ez által? és ha igen akkor ezt nem lehetne-e valahogy kikerülni?, a válaszokat előre is köszönöm és bocsi a hosszú kifejezésért. :)
2018. dec. 28. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy sd kártyára van e mentve, ha nem, akkor elvesznek, igen. Olyan lesz a telefon, mint amikor megkaptad. Legalábbis az op. Rendszere
2018. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
van sd kártya benne, de nem adta fel azt a lehetőséget hogy el lehessen menteni a telefon számokat, van egy olyan sd kártya melett hogy "a zenék, képek és más felhasználói adatok törléséhez be kell pipálni és akkor töröl" ha azt nem pipálom be akkor megmaradnak a telefon számok is? Még azt írja hogy a következő fiókokkal vagyok bejelentkezve ez a google fiók, telefon, sim kártya.
2018. dec. 28. 19:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem veszett el .
2018. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Simán rányomtál a telefon visszaállítására? és megmaradtak? az sd kártyát kipipáltad?
2018. dec. 28. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha él a gugli/gmail szinkron, akkor a pc-n lépj be a gmail címjegyzékébe, ha látod a kontaktokat, akkor meglesznek később is, ha nem látod ott, akkor a telón ellenőrizd a szinkronizálási beállításokat. Hard reset előtt érdemes kiléptetni a telót a gmail fiókból, hogy ne kelljen szopkodni utána az frp lockkal (ez android verziótól is függhet)

A telón a kontaktkezelővel helyben is exportálhatsz vcf fájlt a mem.kártyára.

2018. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ez az email ami van már nem él és nem is mai telefon, tán 5 ös android van rajta, esetleg a sim kártya kivételével ezt a problémát nem lehetne megoldani mert a telefon a sim röl vette le a telefonszámokat, amikor még újkorában megvettem és belehelyeztem a kártyát szépen meg volt minden telefon szám
2018. dec. 28. 20:03
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá, most csinálnák először ilyen telefon resetet és nagyon biztosra akarok menni hogy a telefonszámok megmaradjanak.
2018. dec. 28. 20:04
 8/17 anonim ***** válasza:
3. vagyok, és nekem a telefonra van elmentve a telefonszám és vissza állítottam , de nem törölte le.
2018. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor pedig ha ennyire tartassz tőle, vedd ki a Simet és az SD-t is, akkor nem történik vele semmi egész biztosan.
2018. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
értem, és hogy 100%-ra menjek az segít ha a sim kártyát kiveszem vagy épp ellenkezőleg?
2018. dec. 28. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!