Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts Legacy-ban van...

Hogwarts Legacy-ban van szabad világ is?

Figyelt kérdés

Mármint ha épp nincs kedvem megcsinálni egy küldetést, szabadon is mászkálhatok a Roxfortban?

Illetve lenne még egy kérdésem. Ez valóban még a Harry Potter korszak előtt játszódik? Legalább is ezt hallottam. Ez miből derül ki? Illetve mennyire ajánlanátok a játekot?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2023. júl. 28. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
igen
2023. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A kastélyt tök szépen megcsinálták, meg a környezetet is. Sétálj el gyalog az állomástól a kastélyig. Ami kicsit irreális, az az hogy a főszereplő 15 éves létére többet harcol mint egy felnőtt varázsló az egész regény ciklusban.
2023. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mászkálhatsz szabadon is; akár még Roxmortsban vagy az egész világban is. És vannak rövidebb mellék küldetések is, ha nincs kedved a főt csinálni.

Viszont seprűvel egyszerűbb eljutni az ismeretlen pontokra. :D

2023. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok; lemaradt


az 1800-as évek végén játszódik. Nekem abból derült ki főként, hogy teljesen ismeretlenek voltak a tanárok/az igazgató és ugye még a halálfalok se voltak. Mivel nagy Harry Potter fan vagyok, ezért én mindenképp ajánlom a játékot. Szerintem a grafikája nagyon jó lett, és maga a történet is szerettem, bár a mellék küldetéseket jobban, mert szabadabban mászkálhattam ide-oda.

2023. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Roxmortsba hogyan lehet eljutni? Egy küldetésben van benne, vagy seprűvel? Illetve utóbbit hol lehet meglelni?

2023. júl. 28. 17:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5: Mindegyikhez a fő sztoriküldetéseket kell csinálni, nem is lehet eltéveszteni őket. Roxmortsba (Hogsmeade) kb. egy óra játék után eljuthatsz, a seprűhöz már kb. 4 óra kell. Persze az első végigjátszásomnál még vagy tíz órába belekerült, de akkor teljesen elvarázsolt a világ.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy csináld sorban a sztoriküldetéseket, mert azok nyitják meg az újabbnál újabb varázslatokat, területeket és lehetőségeket. Mikor először járod be gyalogosan Roxfortot, rengeteg zárt ajtóval fogsz találkozni, de az őket nyitó Alohomora varázslatot csak sok-sok órával később fogod megkapni.

2023. júl. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Még egy pár utolsó kérdés aztán nem fárasztalak tovább :D

Seprűt akkor elötte nem is lehet szerezni, hogy szabadon repülhessek? A másik, hogy Kviddicsezni sem lehet? Mert az elején azt nondja az igazgató, hogy elmarad valamiért a Kviddics kupa. És még annyi, hogy magamtól nem mehetek le Roxmortsba?

(Amúgy már voltam ott azóta.)

2023. júl. 29. 18:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Seprűd elég hamar lesz, de addig nem. Nincs kviddics. Ellenben lesz szükség szobája
2023. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Videón szoktam látni, hogy olyan küldetéseket csinálnak, amiknél én tartok és seprűvel mennek a helyszínre. Nekem még miért nincs seprűm? Még mindig nem dobta fel a feladatoknál, hogy repülés óra.
2023. júl. 29. 23:57
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinálod a fő feladatokat (main quest/arany színű), akkor automatikusan meg kell, hogy kapd. Ha megcsináltad a repülés órát, akkor fogod megkapni.
2023. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!