Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable leggyorsabb ló?

Star Stable leggyorsabb ló?

Figyelt kérdés

Szóval én egy olyan lovat keresek amivel lehet menni bajnokságra és benne leszek vele mindig az első 3-ban.

Valami olyan ló kéne ami gyors, de jól is néz ki.

Légyszíves segítsetek!


Amúgy ajánlanátok a "Shire" lovat??



2023. júl. 30. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsük el hogy a géped állapota és a neted gyorsasága is számít. Nekem régi gépem van és lassú netem, sokat laggol, így hiába van maxos szuperjó lovam, mindig lemaradok.
dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 azért ez egy lassan 13 éves játék, egy 10 éves videókártyát is alig hajt meg maxon. Az akkori integráltak valóban kevesek neki, de bepattintasz egy GTX 760-at vagy 950-et amit fillérekért hozzád vágnak és problem solved. Már ha asztalid van.
dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm de nem asztalim van.
dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb ló. Lvl 6-os lóval, aminek maxos volt a hangulata, nyertem már versenyt, ez is sokat számít, plusz amiket itt írtak..


Az meg hogy valaki gyorsabbnak tűnik azért van, mert hulladék az összes szerverük.

febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A speed bugos csalókról ne is beszéljünk...
febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na olyan már szerencsére nincs, mert kihajítja őket a játék mint macskát sz@rni. De van videóm egyről akit még 2022 szeptemberében kaptam lencsevégre. Olyan marha volt hogy a főkarijával csinálta, én meg elküldtem a videót az angol supportnak és akkora bant kapott hogy csak lesett. Egy barátom személyesen ismeri, mesélte hogy mennyire ki volt akadva... XD
febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!