Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable leggyorsabb ló?

Star Stable leggyorsabb ló?

Figyelt kérdés

Szóval én egy olyan lovat keresek amivel lehet menni bajnokságra és benne leszek vele mindig az első 3-ban.

Valami olyan ló kéne ami gyors, de jól is néz ki.

Légyszíves segítsetek!


Amúgy ajánlanátok a "Shire" lovat??



2023. júl. 30. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom a Shire lovat
Nem ajánlom a Shire lovat
12 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nem a ló számít, hanem a szinted, a felszerelés, a ló állapota és a rutin.

A ló szintje evidens, de kevesen tudják, hogy a játékos szintje is számít, mert a játékos adatlapján lévő számok is befolyásolják a ló mozgását. Bár a sebesség maximalizálva lett, így már nincsenek előnyben a régóta játszó 23-24-es szintűek, régen ha ilyen jött már fel is adhattad. Most már nem kell. De 14-16-os szinten továbbra is esélytelen.

A játékos és a ló felszerelése is számít, úgynevezett maxos szett kell rajtad legyen, mert ezek is növelik a számokat, nem mindegy mennyivel és mit. Vizsgáld meg a jó bajnisokat és látni fogod. Amit sokan elfelejtenek az a patkó, az se mindegy milyen van a lovadon, sokan rajtahagyják a kezdőt ami nem ad semmit, aztán csodálkoznak hogy csigalassú a ló.

A ló állapotát mindig maximálisan kell tartani, mert akkor 10%-al gyorsabb. Ha már csak egy kockát lejjebb megy ez a bónusz elvész. Ráadásul egy nap kimaradó ápolás 2 kockát viszi le rögtön, de csak egyet kapsz vissza ha gondozod, így egy napig nincs esélyed - hacsak nem mész állatorvoshoz, de az nagyon drága. Úgyhogy minden nap gondozd a lovad, vagy vegyél stable care szolgáltatást ha nem tudod valamikor gondozni.

A rutint különösebben nem kell magyarázni: gyakorolni kell a pályát. A felújított 3 bajninál ezt bármikor megteheted amikor épp nem az a bajni kezdődik hamarosan, a régieken nincs más választásod, mint indulni amikor csak lehet. Ki kell ismerni a pályát, tudni a rövidítéseket és felmérni azok kockázatát, mert vannak olyanok amiket nehéz kivitelezni, a mezőny felmérésével tudnod kell, hogy muszáj megpróbálnod a győzelemért, vagy anélkül is minden esélyed megvan rá, utóbbi esetben pedig nem rövidíteni.

2023. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem maxos szettem van és jó is a hangulata de mégis van olyan ló ami így is gyorsabb
2023. júl. 30. 14:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen volt így, a pinto arabok gyorsabbak voltak a többinél, de már kijavították. Ha megvan a maxos szett (patkó is?) és a jó állapot akkor a szint lesz baj, vagy a rutin hiánya. Vagy esetleg a géped: ha folyton belassul a játék minden hiába, mert amíg te állsz a többi megy előre. Erre sokat panaszkodnak, de nincs mit tenni, egy laptop integrált grafikus vezérlőjében nincs annyi lóerő mint egy asztali gép dedikált kártyájában. A minimális rendszerkövetelményt 10 éve írták, de mivel folyamatosan fejlődik a játék már rég túlhaladt rajta, az nagyon kevés hozzá. Egy 5 éves középkategóriás asztali gép elég, de egy ugyanilyen laptop már megfekszik.
2023. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2023. júl. 30. 15:51
 5/16 SweetGirlSSOFan válasza:

A szempontok:

1. A ló fajtája (a legjobb a 2. genes pinto arab)

2. A lovad szintje (a legjobb a 15. szintű)

3. A lovad állapota (a legjobb, ha a legjobb hangulatán van)

4. Pályagyakorlás, rövidítések (sok yt vidi van ezekről)

2023. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 már rég nem jobb a Pinto Arab a többinél. Tenyleg jobb volt egy ideig, de lelassították. A pályákat meg videó nélkül is meg lehet tanulni, én sose néztem meg egyet se és mindig ott vagyok a dobogón (ha nem rontom el). Vannak olyan rövidítések amiket szándékosan nem csinálok, mert kockázatosak és a legjobbak is rendszeresen elrontják, 5-ből 1x sikerül nekik, akkor nem nyerek, nagy szám. A többi alkalommal meg rövidítés nélkül behúzom.
2023. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 akkor melyik szerinted a legjobb ló? (tudom hogy nem csak a ló számít de most ez érdekel) vagy melyikkel vagy ott mindig a dobogón??
2023. szept. 6. 21:15
 8/16 anonim ***** válasza:
2. genes morgannal, aztán kipróbáltam az új musztángot és ugyanúgy ment mint a morgan. Aztán visszaváltottam a morganra mert megharagudtam a musztángra, amiért hátrafelé ugrott újdomb bajnin. Az előző versenylovam, a pinto meg folyton megállt, ezért dobtam. Bár ez se feltétlenül lófüggő, csak hírtelen felindulás, én ilyen típus vagyok.
2023. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

A leggyorsabbak közé sorolnám a

-> Gen 3-as Percheront

-> Gen 2-es Pinto arabot

-> Gen 2-es Morgan lovat

Sajnos vagy nem sajnos egyiket sem merném a leggyorsabbnak kijelenteni, inkább úgy mondanám, hogy mindegyik másban jó.

Ugratós pályáknál a Pinto, rövidebb pályáknál a Morgan, és hosszú pályáknál általában a Percheron jeleskedig az eddigi megfigyeléseim szerint.

Bajnokságokra inkább a Percheront mondanám.

2023. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm
dec. 21. 14:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!