Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs már semmi a...

Miért nincs már semmi a lemezeken?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, gyűjtöm a fizikai kiadásokat videojáékoknál, nagyon sajnálnám, ha megszűnne a fizikai forgalmazás

A Cyberpunk 2077-t is így szereztem be, 2 Blu-Ray volt a dobozban, viszont az első lemezről összesen 50,95 MB (!!!) adatot szedett le, a többit a felhőből

Ha már kiadják lemezen a játékot, miért nem arra rakják rá? Pláne, ha 2 lemezes

Mire való egyáltalán a második Blu-Ray?



2023. aug. 10. 20:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, mi történi, ha internetkapcsolat nélkül próbálnád telepíteni.


Egyébként a lemezes kiadásokat kiadók megölték, mert a digitális kiadáson nagyobb a haszon.


A digitális egyedi licencvásárlást is meg fogják ölni, mert az előfizetéses rendszereken még nagyobb a haszon.

2023. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
#1 szerintem akkor a frissítések nélküli verzió települne fel.
2023. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
81%

Sims 2 meg jo volt mai napig be lehet oket szerezni eredetibe lemezesen eredetibe viszonylag .


Kár hogy kiment a divatbol mióta bejöttek ezek launcherek steam, rockstar, ea, ubisoft, epicgames, gog, battle net stb azota ott patchelnek mindent

2023. aug. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 elistvan ***** válasza:
100%
Kihagyják a gyártást, ami azért elveszi egy részét haszonnak.
2023. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%

szerintem ezerszer jobb és kényelmesebb digitálisan megszerezni

személy szerint engem abszolúte nem zavar hogy nem kell porfogot tárolni otthon

2023. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

#5:

Milliószor jobb egy ilyen élmény "porfogót" megvenni, kibontani, mint Steamen rábökni egy letöltés gombra:

[link]

[link]

[link]

Ezt tényleg birtokolod. Akkor frissül, amikor te akarod, telepíthető és játszható offline, nem nyaggat online autentikációval, ha új gépre akarod felrakni, ha meguntad, eladhatod.

2023. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
#6 Enis ezt mondom, esztetikusabban néz ki mint ha csak digitálisan lenne meg amit barmikor elvehetnek toled ha pl steam bezár
2023. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
76%
#6 vagy ubi bezár
2023. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
70%

#6: Látod, hogy mennyire mások vagyunk? Nekem ez mind értéktelen papír- és műanyagszemét. Kicsi a lakásom (szándékosan, nem kényszerből), én nem gyűjthetek ilyesmit. Engem egy médiatermékben csak a tartalma érdekel, a külsőség nem. Nekem egy e-book ugyanolyan értékes, mint egy papírkönyv.

Ha pedig összeomlik a civilizáció, és nem lesz sem Steam, sem Amazon könyvesbolt, se Spotify (se áram...), akkor kisebb dolgunk is nagyobb lesz annál, hogy mivel játsszunk, mit olvassunk, stb.

Meg aztán öreg vagyok már ahhoz, hogy a konzolboltban előjegyeztessem a dobozos játékot, telefonálgassak, hogy megjött-e már, aztán órákat utazzak oda-vissza az átvételhez, lemezről telepítgessek, stb. Rányomok a vásárlásra a Store-ban, aztán a megjelenés napján az éjszaka alatt már fel is installálta a gép, reggel játszhatok vele. Baromi kényelmes, minden pénzt megér.

2023. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha megölik az egyedi vásárlást, akkor köszönöm, én kiszállok a gamingből. Majd retrózom a meglévőekkel.
2023. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!