Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 lejátsza a ps1 és a ps2...

Gabi33 kérdése:

PS3 lejátsza a ps1 és a ps2 lemezeket, eredetit illetve a irotatt? Vagy érdemes azt is csippelni, vagy nincs értelme? DVD, BLU RAY, psjátékra, MP3?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Írottat semmiképp, eredetit meg csak az egyik régi 60 gigás fat PS3, ma már egyáltalán nem kapható, használtan sem nagyon találni ilyet.


Chippelni nem érdemes, havi 1000 forintért PS+-on kapod az ingyen játékokat (ingyen játékokat, ha az előfizetés árát nem nézzük), és nem kell 10-20 ezreket költeni a flashelésre.

2014. márc. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kár ,hogy nem érdemes cshippelni de akkor több cd lenne az embernek és nem kell kiadni 20eft hanem megiratnád,az lenne a jó ha neten le lehetne tölteni és lehetne játszani akármilyen játékkal,nekem még megvan a ps1 játék igaz már régi és nincs máe hozzá lemez,de akkoriban nagyon sok volt hozzá gt1-gt2 rally vagy metál gear medal of honor!
2014. márc. 1. 09:01
 3/14 anonim ***** válasza:

1) Soha nem került még 20 ezer forintba egy játék. Oké, 12-13 ezer forint sem kevés, de az sem 20 ezer forint

2) Nem kell első nap megvenni minden szart. Ha vársz egy pár hónapot akkor vagy felére csökken a játék ára

3) Lehet használtan is venni játékot, és akkor max 5000-ért már egész új darabokat kapsz

4) Ahogy már előbb is írtam: PS+. Havonta csak egy ezres, de évente vagy 70 játékot kapsz érte cserébe


Aki ezek mellett még mindig lopni akarja a játékot, attól örökre elvenném a konzolját.

2014. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

értem és oda milyen uton kell regizni,havi 1000ft?

PS+ oldalon ,bankártya vagy más uton is lehet mi a menete,ennek a ps+ oldalnak?

2014. márc. 1. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Ps3nál nincs chip...vagy cfw-van rá vagy pedig cobra ode

2. Nem is értem honnan gondolod hogy "eredeti gép módosítás nélkül" vinne írott illegális játékot..

3. Írott (ps3/2/1) játékot akkor se visz ha módolva van a konzol, belső hdd-re viszed át és onnan játszol.

4. Nem havi 1000 forint hanem egyben 15.000Ft

5. Az a 70 játék jó lesz az 50nek is amiből lehet hogy a fele nem érdekel


Ha fat vagy slim (1000-2000res) géped van akkor 10ezerért flashelhetik neked vissza rakva rá a 3.55 ofw-t onnantól pedig te rakhatod a cfw-t...

Ha slim2 vagy superslimed van (3000-4000res széria) és 4.53 ofw-n vagy (4.55 sony kiküszöbölte a cobrát) akkor 30ezer ft ért lehet cobráztatni

2014. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mik ezek a FAT vagy SLIM?

és SLIM2 vagy SUPERLIMITED?

3,55sw vagy 4,53 sw verzió!

hogy lehet legismerni egy 500gb ps3,hogy az milyen verziós gép?

Nekem nem késik karácsonyig,mert még sok az a 64eft!

2014. márc. 1. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Fat, slim, superslim, ez a három fajta PS3 létezik.

Fat PS3 volt a legrégebbi, nem éri meg ilyet venni, nem annyira megbízható, mint a slim vagy a superlim.

Slim az egy vékonyabb, kisebb, könnyebb PS3, ez már megbízható, de újonnan ilyet sem gyártanak már.

Superslim a legújabb, legkisebb, legvékonyabb, Sony azért dobta piacra, mert ezt olcsóbb előállítani, tehát olcsóbban lehet eladni, ezzel tudták lejjebb vinni a PS3 árát. Ez miatt egy-két dolgot kispóroltak belőle, de igazából csak a blu-ray meghajtó másabb, de ugyanúgy működik meg minden. Ez az egyetlen, ami újonnan kapható.


3.55 az egy olyan verzió, amit elsőnek fel lehetett törni, és még ma is viszi a lopott játékokat, de nem tudom az újakkal megbírkózik-e.

4.53 az majdnem a legújabb, szóval az gondolom nem viszi a letöltött játékoat.


"hogy lehet legismerni egy 500gb ps3,hogy az milyen verziós gép?"


Ez a mondat nem magyar.


"Nekem nem késik karácsonyig,mert még sok az a 64eft!"


És ennek is max a fele az.

2014. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó lenne vagy 40-50eft remélem lesz karácsonyra vagy ps4 olyan 70-90közt és egy két játékkal!

Kár,hogy nem viszi a irott játékot meg az irott dvd b,lu ray,mert mivel már mind ugy van senki nem vesz eredetit,hanem másolja szinte minden ember,legyen az Magyar vagx külföldi,vagy PS+ elöfizet és játszik rajta!

Mert 14eft drága egy játék ha 5000ft egy eredeti azt még ki lehet birni!

2014. márc. 1. 16:34
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]

megnézed a ps3-mon, hogy neked a CECH- után mi jön...

ha pl : 3004B vagy 4004C akkor csak cobra segíthet 30e...

Ha viszont: pl: 2004B akkor csak 10e


Viszont én sem értem néha, hogy mit írsz olyan nehéz

fogalmazni?

Ahh ps4ről ne is álmodj, hogy le megy 100 alá max 2-3 év múlva

Jobb, hogy nem írott játékot visz hülyeség lenne...most vegyél bluray írót xxezerért meg lemezt xezerért hülyeség

2014. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés!

A szin az befolyásolya,piros fehér kék vagy fekete?

És ugy érdemes venni ,hogy egy alapgép,vagy egy két játék vagy egy két konzollal!

Mert láttam alapgép 61eft,

ha van egy két játék 70-80közt, de ha van 2 játék 2konzol

os,akkor 80-90 köztmnelyik lenne a jó 500GB?

2014. márc. 1. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!