Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha játékba pl Sims4 véletlen...

Ha játékba pl Sims4 véletlen rákattintok 1 fizetős tartalomra, akkor azt már köteles vagyok megvenni, vagy ez még nem jelenti azt hogy meg kell vennem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok én éltem a lehetőséggel mikor ingyen le lehetett tölteni a sims4 et (nem tudom él e még az ajánlat), nézegettem a menüket ugye ott van hogy "pack" és "kits" stb véletlen majdnem meg nyomtam az egyik csomagot, hogy én azt megvenném, kicsit megijedtem. (nem szeretnék venni semmit hozzá csak az ingyenes alapjátékkal játszogatok). Vagy volt még 1 eset a hattrick nevü focis játékon majdnem mellé nyomtam az ingyenes ajándék "körül" rendes pénzes ajánlatok voltak. Szóval segitene valaki, hogy ha az ember véletlen rákattint 1 fizetős "valamire" és mondjuk kiadja a fizetési részt, de mondjuk ki se töltöm, akkor ezt már köteles vagyok meg venni vagy kiléphetek nyugodtan? köszi.
2023. aug. 20. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy "köteles" legyél megvenni bármit mert rákattintottál valamire.

Én eddig valahányszor vettem valamit az interneten keresztül, mindig többször meg kellett erősítenem a vásárlási szándékomat, mielőtt elkezdődött volna a tényleges fizetési folyamat.


Ezen felül, mivel a kattintás után nem folytatod azzal, hogy megadod azokat az információkat, amik alapján megterhelhetnék a számládat, a fizetés maga nem tud végbemenni.


(Kivéve, ha egy oldalon korábban már vásároltál és azt választottad, hogy jegyezzék meg pl. a bankkártyád adatait.)

2023. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi, tehát ha ilyen van mert megeshet, akkor nem kell megijedni, maga az hogy 1 ilyenre rákattintok elvileg nem kötelezvény? (ugye maga a rákattintás a fizetős tartalomra)
2023. aug. 20. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles megvenni.
2023. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. szept. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!