Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mostanában megint küldözgetik...

Mostanában megint küldözgetik a vírusokat MSN-en. Tegnap véletlenül az egyikre rákattintottam:S Mit csináljak? Hogyan törölhetném vagy mit töltsek le hogy eltűnjön? :/

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 13:23
 1/3 anonim válasza:

nekem nod32-es vírusirtóm van, az elég jól tud használni, de kérdés mióta terjeng a vírus a gépeden, mert akkor az op rendszered instabillá teszi és össze omlik, szóval ilyenkor a legbiztosab a formázás, bár én nem vagyok informatikus, hátha valaki tud jobbat mondani.......

UI: egy nap elég ahhoz, hogy elterjedjen annyira, ha kiírsz vmit azon is rajta legyen, szóval óvatosan!

2009. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát istenem! Ez nálam is úgy van h az egyik partner percenként küldözgeti. gondolom ez az a "nézd meg a képem:D +link" -es dolog. Ha a linkre kattintasz csak akkor no panic! Nem probléma. De ha le is töltöd ami egy DOS alapú fájl...akkor van a gáz. Ha letöltötted akkor keresd meg a gépen hova mentette és töröld! lomtárból is! Ha nem mentél a letöltésre/megnyitásra/mentésre akkor nincs gáz. ;) Amúgy NOD32, és Avast a legjobb szerintem....
2009. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vitába szálnék az előttem szólókkal.


A nod 32 és Avast az ilyesfajta vírusokkal szemben mitsem ér.

És ha rákattintottál akkor már a gépeden a vírus. Nem szükséges letölteni egy fájlt sem magadtól, megteszi azt magától a böngésződ, hiszen cookieként raktározóddik le az adott vírus a gépedre.


Megoldás:


[link]


Leírást is találsz hozzá.


OFF: Nem tudom minek ír választ valaki egy adott kérdésre, ha gőze sincs a dolgokról..


remélem segítettem.



Végzős programozó

2010. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!