Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg szeretném venni a Forza...

Meg szeretném venni a Forza Horizon 5. illetve a 4. részét is, kérdésem a következő,milyen gépet ajánlotok,amin szépen futna 4 K felbontásban?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszokat.


Illetve azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy lehet-e billentyűzetről játszani a 2 részt?


Mentések hova fognak kerülni?


Azért kérdezem,mert nem volt még eredeti játékom,csak régebben.



#PC konfiguráció #Forza Horizon 5. #Forza Horizon 4. (Eredeti játékok) #Crack+mentések #4 k felbontás #billentyűzetről játszható-e
2023. szept. 10. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

minimum 300 ezer forintos gép lesz ez ha 4k akarod.

Persze lehet bill+egérrel. Nem kötelező a kontroller

Mentések nem számít. tört játékból eredetire úgy sem tudod átvinni a mentésed Forza esetén.

2023. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod! :)


Már csak egy kérdésem lenne,hogy a mentések azok automatikusak?

2023. szept. 10. 13:09
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Automatikusan ment a játék. De elv tudsz manuálisan is, mondjuk azt személy szerint sose próbáltam még.
2023. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszi,sztem is jobb,ha automatikusan ment.
2023. szept. 10. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Szívesen. :) Jó játékot kívánok hozzájuk.


Ha megengedsz még 1 megjegyzést. A 4. részt ajánlanám elsőnek. Nekem sokkal jobban bejött mint az 5. rész.

2023. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Nekem is tetszik a 4. része.


Egy "buta" kérdésem lenne hozzád,ha nem haragszol meg,ugye ezeket az eredeti játékokat nem kell crackelni?

2023. szept. 10. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet billentyűzettel irányítani, de készülj fel, hogy néhány autóval és néhány versennyel vért fogsz izzadni. Pedálokkal vagy a kontroller ravaszaival nagyon finoman lehet adagolni a gázt és féket, a billentyűzetnél viszont a nyélgáz és satufék között kell egyensúlyozni. Azt hiszem, a 4. részben volt egy olyan verseny, amit billentyűzettel nem lehetett megnyerni, és még az egyik fejlesztő is azt nyilatkozta a játék hivatalos fórumán, hogy "a játék maradéktalan élvezetéhez erősen ajánlott a kontroller, vagy kormány használata". Nem tudom, azóta javították-e ezt, vagy sem.
2023. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 7.hozzászóló az infódat,igen,van aki kormánnyal+pedálokkal nyomja,és én is láttam,aki kontrollerrel.Kinek melyik a szimpatikus.
2023. szept. 10. 22:34
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem 😃 az eredetit nem kell crackelni, pont az a lényege az eredetinek.
2023. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Egyébként mind a kettő játék benne van a Gamepass-ban is.

3060ti már elbírja 4k-ban Dlss-el. Nekem A770-em van és közel maximum beállítások mellett 4k xess quality-vel meg van a stabil 60fps a Horizon 5-ben. Nincs nagy gepigényük mivel elsődlegesen xbox játékok.

2023. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!