Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lesz Kuai Liang Scorpio...

Hogyan lesz Kuai Liang Scorpion az új Mortal Kombatban?

Figyelt kérdés
Bi-han ugye meghalt a démon Scorpion (Hanzo Hasashi) keze által az mk9-ben. Az új Sub-zero Kuai Liang lett, Bi-han pedig Noob Saibotként tért vissza. Az új MK-ban ami idén szeptemberben jön ki, ott pedig Bi-han lesz megint Sub-zero, Kuai Liangot pedig Scorpion szerepében láthatjuk majd a képernyőn. Hogyan lehetséges ez? Ez csak szimplán Liu Kang akarata volt? Mi történt a valódi Scorpionnal, Hanzoval?

2023. szept. 11. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert megkutyulták az egész sztorit. Hanzo ezek szerint nem is létezik ebben az idősíkban?


Nekem az új Rayden karaktere a legfurcsább, mert itt csak egy sima halandó paraszt gyerek, a villám képességeit is egy medál segítségével kapja meg, tehát nem isten. Valszeg azért nem lehet ő a itt a villámok istene, mivel az Liu Kang is egyben, mivelaz eredeti Rayden átruházta rá a Thunder God titult is, így érthető, hogy ebben az idősíkban két villám isten nem lehet,ezért lett Rayden-ből halandó.

2023. szept. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, Raiden már a MK11 végén halandó lett. Nem értem még a játék végére, nem tudom, hogy Hanzo hol is van most, mi van vele. Remélem visszatér valamilyen formában
2023. szept. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!