Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben meg akadályozható,...

Rikk082299 kérdése:

Skyrimben meg akadályozható, például egy teljes arcot is takaró sisakban/páncélban, hogy ne vegyék észre, hogy vámpír vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan sisakban ami takarja az arcom, azzal is meg támadnak az npck?

2023. szept. 12. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a vámpurizmus 4-es stádiumában vagy, megtámadnak, igen, mindegy milyen pancélt viselsz.
2023. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áh, a játék egyáltalán nem veszi számításba mi van rajtad.
2023. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vanillában nem. Mod lehet van rá.
2023. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eleinte megtámadtak ha vámpír vagy, aztán a Vanguard dlc óta már nem. Szerintem ez így elég lájti vámpírság, főleg hogy a hátrányok is simán kibírhatóak, rombolja a roleplayt. Szóval erősen ajánlott moddolni a vámpírizmust is, hogy legalább ez a rejtőzködő, titkolózó, éjszakai életes alaphangulat meglegyen. És persze a vérszívás.

Sisakra meg szintén nem reagálnak, sajnos annyira le van butítva ez a rész is benne hogyha lenyúzott emberi börből készült arcot hordanál, akkor is csak a szokásos sablonszövegek mennének és senki nem foglalkozna vele. Pedig példát vehettek volna a Fallout New Vegas-os frakció páncélokról, elég sok lehetőség lenne benne. Vagy a statmódosításokról. Szóval erősen ajánlott moddolni az öltözékek mechanikáját is akár.

Ja és 2 in 1, van olyan mod ahol megtámadnak ha vámpír vagy, viszont az arcot fedő sisak megvéd a lelepleződéstől. Szóval moddolni kell, de a Skyrim amúgy is moddolva lesz igazán jó.

2023. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Úgy tudom csak ha elkezded a Dawnguard küldetéseit, és közben Vampire Lord leszel, akkor érvényes csak amit írtál. Ha kalandozás közben fertőz meg valami random vámpír ellenfél, akkor ugyanaz érvényes, mint régen. Legalábbis így rémlik, de rég játszottam már vele.

2023. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5. Jól tudod. Ez csak a Vampire Lord-ra érvényes. Sima vámpírként ugyanugy megtámadnak.


Mondjuk én sose szenvedtem ezzel. Alea rulez. :D

2023. szept. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!