Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A csalók mit éreznek a játékba...

A csalók mit éreznek a játékban amikor csalnak?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkozom azon,hogy miért jó csalni egy multiplayer játékban és tönkre tenni más játékát?

A csalóknak szexuális kielégülést okoz vagy mi? Próbálom megérteni hogy mit érezhetnek.



2023. szept. 21. 22:01
 1/6 Thunderfairy ***** válasza:
89%
Sokkal könyebben játszanak addig amig le nem buknak. Tehát nem a valós tudásával, könyen eléri a szinteket, jó felszerelést, stb.
2023. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Életképtelen kis g#cik akik máshogy nem tudnak érvényesülni. xD
2023. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Így akarnak sikerélményt szerezni, valószínű ugyanazt érzik mint aki csalás nélkül játszik, csak ahelyett, hogy esetleg gyakorolnának stb, inkább választják ezt az utat.
2023. szept. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%

Régen a quake 3-as korszakomba csak hallottuk van akik csalnak. Hát kipróbáltam leszedtem egyet hogy kb milyen. Utána már én is tudtam hogy kik csalnak, de elszállt velem a ló és olyankor is ki-be kapcsolgattam ha felidegesített egy erősebb ellenfél. Egy idő után pedig azt vettem észre hogy rászoktam a ki-be kapcsolgatására. Aztán eltelt még kis idő és onnantól meg nem voltam már hiteles. Már tudták mások is hogy csalok néha, aztán elromlott a játék élmény. Így új névvel vissza tértem csalások nélkül. (Bár néha még idegesített mikor valaki bejött csalással és nem tudtam rá reagálni.)

Ez egy régi játék, nem is sok csalás van hozzá (wh-af stb) csak leírtam mik voltak erős 5-8 éve az én történeteim.

2023. szept. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Feszültséglevezetés, stressz oldás egy nehéz nap után.
2023. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

Multiplayer játékok egyáltalán nem érdekelnek.

Igen minden játékom eredeti.

SP-ban van, hogy használok trainereket.

Nos mivel valszeg fogalmad sincs, hogy ezek mik tessék 2 példa.


https://www.youtube.com/watch?v=rLhp3XkUOWY


https://www.youtube.com/watch?v=FZFaLeMtbfM


Ezek kizárólag csak SP-ben működnek és SP-hez vannak fejlesztve.

Ezeket nem tudja kikapcsolni sem egy Steam sem egy Origin sem semmi más.

És bárki használhatja őket, aki csak akarja ingyen.


A használatának oka egyébként tök egyszerű a saját szabályaim szerint szeretek játszani egy játékkal.

2023. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!