Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme csalni olyan...

Mi értelme csalni olyan játékban, amiből még anyagi haszna sincs az embernek?

Figyelt kérdés

Most a texaszi láncfűrészes esetén merült fel. Rengeteg a cheater és nem értem, hogy ez miért jó nekik?

És ezek még csak nem olyan vicces cheatek, mint pl. a szuperhős medve azt hiszem az age of mythologyban. Csak csinálnak valamit és akkor a játékos holtan esik össze.



2023. szept. 5. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek ennyi sikerélmény jut, hogy ha magától nem tudja megcsinálni, akkor kikényszeríti csalással. Vagy az öröm, hogy más játékát elronthatja.
2023. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem mikor online sakk-on sakkprogrammal játszanak olyan ellen aki szintén sakkprogramot használ, igy lényegében 2 sakkprogram játszik egymás ellen.
2023. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek ellen találták ki a fake cheat programokat, amik úgy tűnnek mintha csalóprogramok lennének, de random időközönként elkezdik szopatni a csalót. CS-hez láttam ilyet, ami ha aktiválódik, lövés helyett eldobja a fegyvert.
2023. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sikerélmény általában dopamint termel, vagyis örömmel tölti el a játékost. A probléma ott van, hogy magától nem képes nyerni, tehát frusztrált, csalni kezd, amivel mások játék élményét teszi tönkre.


Szerintem elég nagy a különbség ha valaki egyszemélyes (single) vagy többszemélyes (multi) játékban csal. Single-ben én is szoktam, nincs kedvem kivárni a fejlesztést, vagy szimplán szeretném látni maxolva mit tud ez-az (sokszor egy utat/skillfát/fejlesztési ágat stb tudsz csak kirakni a játékban kapott dropból), multiban sose. Ha nem megy, gyakorolni kell, nem mások játékát elrontani, de hát vannak sajnos ilyen kevésbé életképes egyedek, akik szerint ez "szórakoztató", meg "lehet szívatni a havert", de ne feledd, a való életben szerencsére nincs csaló kód meg szoftver :D

2023. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kört kíváncsiságból toltam Homeworld remastereddel, trainer az működött multiban is.
2023. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki más és más. Neked ez nekik meg az okoz örömet. Ez mindig így lesz ameddig ember él a földön.
2023. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!