Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kezelhetőek ezek a dührohamok?

Kezelhetőek ezek a dührohamok?

Figyelt kérdés

A barátom a leghiggadtabb, legkiegyensúlyozottabb ember, akit csak ismerek. Kivéve, ha vidójátékozik, olyankor nagyon el tud gurulni a gyógyszere. 2019 óta, különböző esport tornákon 2600eurót nyert, de talán még ez sem fedezi a rengeteg kárt amit okozott miközben játszott. Tört már össze tévét, vadiúj ps5-öt, egeret, billentyűzetet, nameg rengeteg PS controllert. Mindez a roham csak addig tart, amîg a kezében lévő tárgyat a földhöz vágja, aztán hirtelen teljesen megnyugszik, mintha egy másik ember lenne. Vettem neki egy ritka, gyűjtői controllert, gondaltam arra hátha vigyázni fog, mert tőlem kapta. Hát igen, szépen meg is óvta, de csak azért mert nem használja, csak kitette a polcra...azóta meg vagy 5 másikat szétvert.

Empatikusan megemlítettem neki, hogy szívesen elkísérem pszichológushk, de csak megsértődött, mert kattantnak nézem.



2023. szept. 30. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint mégsem annyira kiegyensúlyozott, az csak egy maszk, amit visel. Jogosan nézted kattantnak. Talán a valódi sport segítene neki a frusztráció levezetésében.
2023. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értem amiért dühöng, tényleg rengeteg feszültséget tud generálni a profi e-sport. Ahol nagy tétje van a játéknak, és rengeteg tényező is közrejátszik, amire nincs ráhatásunk. Viszont ezek a fajta dühkitörések, rombolások szerintem se normálisak. Az én meglátásom az hogy dühkezelési problémái vannak, és ezt kellene megtanulnia normálisan levezetni. Mert ez az egész törés zúzás gyerekes is, ráadásul jelentős anyagi károkat okoz. Abszolút nem profi e-sportoló hozzáállás a saját cuccaidat összetörni, szóval ha profi akar lenni ezt a részét is tanulja meg jól kezelni. Ha pszichológusról hallani se akar - holott tényleg segítene - akkor legalább önfejlesztő módon olvasson róla ő maga és képezze magát ebben is.
2023. szept. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy borderline-os.
2023. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
A sok játék helyett 1 barátnő kéne neki. Az kezelné a gondjait. ;)
2023. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 barátnője vagyok. Ezen kívül nem csak akkor dühöng, amikor veszít. Tavaly például ausztriában voltunk egy élő versenyen, ahol fifában a 80 adik percben 2-0ról 2-1 szépített az ellenfele, erre pedig felállt az asztaltól és feladta a játékot, pedig simán nyerhetett volna. Talán azon kívül még egy meccset kellett volna nyernie és meglett volna a garantált pénznyeremény, erre feladja nyerő pozícióból és simán eljöttünk... de ott legalább nem tört össze semmit.
2023. szept. 30. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
4-es, nem a barátnője tette fel a kérdést? Amúgy nagyon egy demagóg, proli hozzászólás volt.
2023. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Lehet neked azért tűnt annak mert te proli vagy?
2023. okt. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!