Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a fejfájásom,...

Mi okozhatja a fejfájásom, illetve kezelhető-e? (47/f)

Figyelt kérdés

Jellemzően akkor fáj a fejem, ha kialszom magam: szombat reggel, 8 óra alvás után úgy, hogy előző este nem ittam, nem ettem túl magam. A fejfájás tompa, tarkó táji, intenzitása változó és legtöbbször estig is kitart.

A TB terhére kérhető összes vizsgálaton voltam már, minden lelet negatív.



2023. ápr. 21. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelki oka nem lehet? Én ugyanígy jártam. Azt mondta az orvos, hogy semmi szervi okot nem lát, úgyhogy gondoljam át a magánéletem, talán nyomaszt valami. Igaza volt.
2023. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fejfájás ambulancián voltál már? Guglizz rá.

Egyébként arra tippelek, h ha alvás után van, akkor a rossz alvópóz miatt. Tegyél egy kis hengerpárnát a nyakad alá.

2023. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az alvópóz lenne akkor az mindennapos. Fejfájásambulancia szimpla neurológia, semmivel többet nem ad.
2023. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha munkanap rendszeresen kávézol, és reggel is azzal kezdesz, a szervezet megszokja, és olyan napon, amikor pl. később kelsz, ebben az esetben hétvégén; a hiánya tud fejfájást, akár más egyéb neurológiai tünetet okozni.
2023. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 igen ezt mintha már máshol is olvastam volna... a reggeli kávé elhagyása (gyengébb készítése?) idővel segítene ezek szerint? Nem kötekedésképpen, de mi a helyzet az ebéd utáni kávéval? Előfordul, hogy néha kimarad, mégsem leszek fejfájós délután.
2023. ápr. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!