Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable online 13. móló...

Star Stable online 13. móló küldetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

SSO-ban annál a küldetésnél tartok, hogy a 13. mólónál megtaláltuk a vadlovakat Madisonékkal és el kéne terelnem az őrök figyelmét (várni fogunk rád küldetés), viszont nem tudok sehogy se tovább lépni, ott van a fényesség de nem enged rákattintani és nem is történik semmi azon kívül, hogy lejár az idő. :/

Újraindítás, futkározás stb. már próbáltam.

Valami hiba lehet vagy valamit rosszul csinálhattam?



#hiba #küldetés #SSO #Star Stable Online #13.móló #várni fogunk rád
2023. okt. 1. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
youtube-n nézz utána angolul (gameplay) én sajnos már nem emlékszem túlságosan erre a küldetésre, de valami rémlik hogy nekem is valami nem volt jó 😅
2023. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, néztem róla videót

Abban a fényesség közelében már jónak kéne lennie, nem is kellene rákattintani

Ezek szerint tényleg hiba lehet :/

2023. okt. 2. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak. Esetleg nem jelenik meg valami az intervárba amit használni kell?
2023. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs mit odahúzni, de köszönöm szépen írok nekik
2023. okt. 3. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hibás a küldi, még mindig. Lehet holnap a frissítéssel megjavul, sajnos nem jeleskednek a hibajavításokkal. Volt hogy pandoriában nem jelentek meg a léleklovasok, bár ezt viszonylag hamar megjavították (3 hét miután felfedeztem, aztán ki tudja mióta volt hibás). Azt nem értem, hogy romlanak el ezek eleve. Hiszen nincs okuk hozzányúlni, nem újították fel ezeket a területeket amik miatt változtatni kellett a küldiken. Szoktam is mondani, hogy ami működik ne javítsd meg, de sose hallgatnak rám.
2023. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!