Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable Online ( SSO)...

Star Stable Online ( SSO) játékban mennyire fontosak ezek a küldetések?

Figyelt kérdés

Horgászat: Goldenhillben megkaptam a horgászós küldetéseket Mr. K. Trout emberkétől. Most hírnevet kell növelnem a Jorvik Halászklubbnál, mert van egy szíves küldetés Goldenhillben és Greendale-ben. Ha ezeket a küldetéseket nem csinálom meg, mert nem növelem a hírnevemet a klubbnál az baj? Vagy ezek nélkül is tovább tudok haladni a fő sztoriban?


Régészet: Körülbelül ugyanaz a helyzet. Baj, ha nem régészkedem vagy nincs jelentősége a fő szál szempontjából?


Kertészkedés: Baj, ha nem növelem a hírnevemet a Silverglade Birtok kertészeinél? Vagy van jelentőségük a fő történet szempontjából?


2019. júl. 10. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan fontosak, nincs közük a főtörténethez.
2019. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyik sem igazán fontos! Én arra használom őket hogy mivel 20as szinten vagyok és ritkán jön küldetés a tokenes, pókos, illetve mostmár cathrines küldetéseket mindig rögtön megcsinálom így unatkozok ezért jók ezek a küldik. El töltöd vele az időd
2020. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!