Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik GTA játék jobb PC - n?...

Melyik GTA játék jobb PC - n? A GTA San Andreas, vagy a GTA 5?

Figyelt kérdés
Ez a 2 játék nekem nagyon bejön, de nem tudom melyik a jobb.

2023. okt. 6. 16:42
A kérdező szavazást indított:
A GTA San Andreas a jobb.
A GTA 5 a jobb.
23 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

A GTA 5 is nyilván egy erős cím, de szerintem a GTA San Andreas sokkal nagyobb hatást gyakorolt, a maga idejében és nagyobb kultusz alakult ki köré, mint a GTA 5-nek.


Persze ehhez hozzá tartozik, hogy a GTA San Andreas idejében maga az egész videójáték szcéna is teljesen más volt.

2023. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek egyik valakienk másik. Ki melyiket szereti.
2023. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
A GTA 5 egy sokkal egységesebb, átgondoltabb élmény. A San Andreasnál inkább a "throw everything at the wall and see what sticks" elvet követték. Belelapátoltak egy halom marhaságot, hogy legyen benne "tartalom", de azzal már annyira nem foglalkoztak, hogyan hat ki a játék egészére, nem szőtték bele a történetbe.
2023. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
nekem a San Andreas mérföldekkel jobb mint az 5. rész.
2023. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez teljesen attól függ melyik korosztályt kérdezed. Nekünk, akik ezzel kezdték a játékos karriert, örök marad és mindennél jobb lesz. Úgy ahogy aki a Vice City-t tolta elsőnek, valószínűleg több élmény miatt az lesz jobb neki és ha nem akar is talál rosszat a többiben.

Objektíven a GTA 5 egy sokkal jobban átgondolt, tartalmasabb, több contenttel rendelkező játék, szépen öregedett grafikával és jó mechanikákkal. Míg a San Andreas, ahogy fentebb is írták kicsit kevésbé átgondolt, kicsit kevesebb a story, viszont nagyobb a csattanó benne, ami nagyot dob rajta. Míg a San Andreast a modderek tartották életben és a SA:MP fejlesztői, majd később megjelent MTA. Addig a GTA 5-öt a kiadó és játékfejlesztői tartották életben online is, majd később megjelentek a 3rd party onlineok is. Összességében tekintve, a GTA 5 jobb game, viszont a San Andreas szubjektíven a mi korosztályunknak sokkal jobban tetszik, ahogyan nekem is, viszont nem a nemrégiben felújított változat, hánynom kell tőle.

2023. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

#5

Nem értek egyet a korosztályos dologgal. GTA 3-VC-SA korosztályos vagyok és szerintem a 4 és 5 is jobb, mint a SA. Már akkoriban sem tudott a SA annyira megfogni, nem csak az 5-höz képest gondolom ezt.


Azzal viszont egyet értek, hogy sokaknak a nosztalgia miatt az az első. Úgy, jozy közben valószínű 10+ éve hozzá se nyúltak. Fiatalabbaknám meg el tudom képzelni, hogy vannak, akik hipsterkedésből mondják a SA-t úgy, hogy soha nem is jàtszottak vele.

2023. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Fura mennyire nem vagyunk egyformák.


Én is 3-VC-SA korosztályból vagyok, bár a családnak nálunk 2005-ben lett először számítógépem, szóval az SA-val volt az első találkozásom. Az az örök szerelem. De nekem spec a GTA IV az valami botrány rossz. A sztorija is elég lapos nekem, de az irányítás, meg az egész fizikája... Konkrétan mintha egy szar GTA klónnal játszana az ember.

2023. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
#7: Mások meg pont azt ajnározzák, hogy a GTA IV mennyire élethű, különösen a vezetés. Gyanítom, ezek még sosem vezettek igazi autót, mert a GTA IV gépjárműveivel száz métert nem lehet megtenni imbolygás, csúszkálás, kisodródás nélkül. Ha ez lenne a realitás, ezrével pusztulnának az emberek az utakon.
2023. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
#9: Szóval te sem vezettél még valódi autót.
2023. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A GTA 3 Definitive Edition is jó játék lett szerintem. A legújabb verzióval játszok.
2023. okt. 10. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!