Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a sims4 ben megvettem a...

Ducsai Emese kérdése:

Ha a sims4 ben megvettem a cats and dogs kiegészítőt és épitettem egy házat kialakitottam benne egy állatorvosi klinikát akkor hogy tudok a házambol olyan klinikát késziteni ahova vendegek jönnek??

Figyelt kérdés
Meg vannak a felszerelések az orovoslashoz

2023. okt. 7. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell, hogy legyen egy Simed, aki lakik valahol (ami nem ez a kialaktott rendelő). Amikor ezzel a Simmel játszol, akkor a képernyő alján lévő menüszalag (amin a szükségletei is vannak) legjobboldalibb ikonja egy kassza. Ha arra kattintasz akkor attól függően, hogy milyen kiegészítőid vannak több lehetőséged is lehet, de most nyilván válaszd az állatorvosi rendelőt. Utána majd ki kell választanod ennek a helyszínét, itt válaszd ki a rendelőt amit építettél (ehhez lehet sok pénzre (simoleonra) lesz szükséged).

És ugyanebből a menüből tudod majd kinyitni/bezárni a rendelőt, új alkalmazottakat felvenni vagy különböző hasznos perk-eket kiváltani.

2023. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!