Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feláldoznál 1 napot a hátra...

Feláldoznál 1 napot a hátra lévő életedből, ha végig játszhatnál bármilyen gamet újra?

Figyelt kérdés

Magyarázom:

Mondjuk meghalnál 2042 dec 14-én, de ha igent mondanál az alkura akkor 2042 dec 13-án halsz meg. De cserébe végig játszhatnád mondjuk a Resident Evil 8-at úgy hogy nem ismersz semmilyen nyomot, spoilet, segitséget. Nem tudod hol vannak a lootok, nem ismered pl Chris motivációját hogy miért ölte meg Miát stb.



Meg tennéd? Élnél a lehetőséggel? Akár többször is?



2023. okt. 13. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, többször is.
Igen, de csak egyszer
Nem.
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szívesen átélném újra például a death strandinget vagy a nier automatát, ezeket nagy élmény volt először végigjátszani, sokadjára már nem az igazi
2023. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Mellesleg én mondjuk már elfogadtam hogy nem élem meg a nyugdijas kort, így mondjuk nem nagy ár egy nap ezért hogy végig menjek egy rémisztő vagy kalandos úton.
2023. okt. 13. 18:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én passzolnám. Én rpg/sandbox fan vagyok. Azokhoz amiket imádok több száz óra is kevés hogy "végigjátsszam", NG+ rendszerről és/vagy after beat contentről nem is beszélve. Szóval sajnos nekem ez nem opció. Esetleg valamelyik telltale játék mint Life is Strange, ha nagyon chill-elni akarok.
2023. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

GTA San Andreas 13 éves voltam, nem volt perfect angolom, a repülős küldiknél megakadtam így kellett egy mentést keresnem a neten, ami a történet egy későbbi szakaszába tett le. A mai szemmel rohadt gyenge grafikája van, de nekem tinédzserként a kedvencem volt, jó zenék, jó sztori. Ehhez képest a GTA V-tel eszembe nem jutna újra játszani. Egyébként a 6-ot bármilyen sz*r is lesz/ lehet várom, hiszen gyerekkori kedvenc.


Egy másik ilyen, nem egy sztori alapú, a fifa2003, nem tudom miért ez. Nem nagyon lehetett benne menedzselni, volt kb 3 szezon, online-nak még nyoma sem volt. A soundtrackje szintén nagyon tetszett nekem. A mostani fifák jobbak, de ez volt az első. De hát szexnél is az első nő akivel voltam nem volt valami szép, mégis szép emlék, mert az első volt :D


Legyen még egy harmadik: Need for Speed Underground 1. Miért ez?? Nem tudom, de tavaly nyáron ismét végigjátszottam. És ami jó, hogy annyira régen játszottam vele, hogy nem emlékeztem semmire belőle. Igaz ez sem egy sztori központú játék. Kicsit sokat írtam, elkapott a nosztalgia, de ezek voltak az igazán jó game-ek :)

2023. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csak kb 18 évem lenne hátra tuti nem. De ha most lennék újra 14 akkor biztosan. A resindent evil nem egy film? És már 8 van belőle? Huha, nagyon régen játszottam, akkor még a rainbow six 2 volt a menő, meg a hidden & danger.
2023. okt. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a Sanitarium vagy az Undying kijön remastered 4k verzióban akkor tuti végigjátszom újra.

Akkor is ha emiatt 2 nappal hamarabb halok meg.


A Sanitariumot megpróbáltam újra nemrég. De fél órát kellett bütykölni a Windowsban, hogy el tudjam egyáltalán indítani, utána meg fájdalmasan nézett ki a max 640x480 felbontásban. Tényleg élvezhetetlen volt így, pedig zseniális játék. Talán a legjobb azok közül amikkel valaha is játszottam.

2023. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
47%
SOHA!!!
2023. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kettő ugyanazt jelenti, ha végigtolsz ÚJRA egy gémet, azzal feláldozol egy napot a hátralévő életedből. Ha már úgyis ismered, játsszál olyannal amivel még nem, éppen azért mert rövid az élet...
2023. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

8# pont azért áldoznál fel egy napot hogy ugy tudj neki vágni hogy nem ismersz róla semmit.

2023. nov. 4. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg rövid az élet, gyerekek, és pont hogy ezt a rövid életet is virtuálisan élni? Viszont egyik kézben ott van a szórakozás öröme, a kikapcsolódás, a másik kézben pedig a valós élet, kapcsolatok, barátnő, esetleg feleség és gyerek (bár ott szerintem már mindenki elengedi a játékot, egyszerűen ébren maradni is néha fárasztó :D), szóval még fiatalok vagytok szerintem, ha úgy van tizen évesen belefér több napi játék is, mert nem leszel depis, de utána azért már meggondolandó munka mellett, főleg ha van egy csajod is, aki rádszervez mindent, plusz haveros esték, onnan csáó pc.
2023. nov. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!