Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feláldoznál 1 napot a hátra...

Feláldoznál 1 napot a hátra lévő életedből, ha végig játszhatnál bármilyen gamet újra?

Figyelt kérdés

Magyarázom:

Mondjuk meghalnál 2042 dec 14-én, de ha igent mondanál az alkura akkor 2042 dec 13-án halsz meg. De cserébe végig játszhatnád mondjuk a Resident Evil 8-at úgy hogy nem ismersz semmilyen nyomot, spoilet, segitséget. Nem tudod hol vannak a lootok, nem ismered pl Chris motivációját hogy miért ölte meg Miát stb.



Meg tennéd? Élnél a lehetőséggel? Akár többször is?



2023. okt. 13. 17:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egy végigjátszás nem egy napot venne el az életemből. Amúgy a kérdésedre válaszolva: nem. Engem nem zavar ha tudom a történetet. Így is sokszor 2x is végigjátszom azt ami nagyon tetszik. Másodszorra sok finomságot észre lehet venni, amit elsőre nem
márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10 Hát én általános suliban nyomtam. Utána jött a középsuli, konditerem, foci, haverok, éjszakai élet stb.

Ma már mindenkinek van gyereke van, vagy külföld, vagy Pest... Versenysport nem fér bele munka mellett. Ha van este 2 órám akkor én igenis leülök játszani. Én a witcher 3-at tolom most, igaz hogy december óta és még van bőven játékidő, de mivel jobb abban az időben görgetni a tik tokot vagy nézni a netflixet?

Van néhány cím amit ki akarok játszani. Bár mindet sanszos hogy nem fogom (mert több game jön ki mint amilyen ütemben haladok).

márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!