Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valódi pénzes sakk weboldal?

Valódi pénzes sakk weboldal?

Figyelt kérdés
Létezik olyan weboldal, ahol, mint az online pókert, valódi pénzben lehet játszani sakkot? Vagyis mindkét fél feltesz X összeget, és a nyertes viszi a pénzt. Tudtok mondani ilyet?

2023. okt. 15. 05:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Gondoltad hogy majd sakkprogrammal talicskázod ki belőle a pénzt?


Szép álom volt. :)

2023. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs ilyen, nagyon könnyű csalni benne sakk programmal.
2023. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Weboldal nincs. Élőben meg megegyezés kérdése, hogy hajlandó-e valaki pénzben játszani.
2023. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 Éppenséggel nem, nem gondoltam ilyenre. Amúgy az ilyen csalásokat ki lehet szűrni. Nyilván nem könnyű, de sokszor kaptam már olyan értesítést chess.com-on, hogy hozzáírtak a pontszámomhoz, mert pár ellenfelem csalt. Biztos vagyok benne, hogy ki lehetne dolgozni egy rendszert, ami nagy biztonsággal kiszűri az ilyen csalásokat. Az online pókernél is vannak tiltott segédprogramok, azokat is kiszűrik valahogyan.
2023. okt. 16. 15:36
 5/13 mittudomen721 ***** válasza:
Mintha a multkor lattam volna egy applikaciot ami eppen ilyen volt. De nem jatszanek mert valahogy tuti csalnak. Talan ha webkameras lenne a dolog de meg ugy is lehet csalni sztem. Par eve amugy pont ezen agyaltam hogy kene egy ilyet csinalni.
2023. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz csalni se a chess.com se a lichess.com. Csak a sakkbarátok.hu játhasz csalva. A lieordeath sem tudsz csalni.
2023. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Thunderfairy ***** válasza:
Kedves 6-os, tud csalni bárhol ha akar. Elindit a háttérbe egy programot a gépén és úgy. Maximum öneki lesznek gyanusak az ellenfél lépései. Tehát le van a tálcára kicsinyitve a sakkprogram és váltogat az ablakok között.
2023. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 Ha nem hiszel nekem próbáld ki a lichess.com vagy a chess.com


Néhány parti után kilesz írja "ez a felhasználó megsértette..." Régen rengeteg módon teszteltem minden oldalt, mindig lebuktam. És próbaltam gyenge sakkprogramokat is , ami csak 800 ELO, szintén lebuktam. A bűntetés az, hogy azután csak csalókkal játszhtz, nem nővekszik tovább az értékszamod. A chess.com úgy tudom örökre banol. A lieorchess kap egy szép piros felkiáltójelet "programot használ"

Könnyen kiszűrik a csalókat.

2023. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8# És ha nem a gépen van megnyitva másik program, hanem a telefonon? Azt hogy szűri ki?
nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Abból szűri ki, hogy valószínűtlenül jól játszol, ha programot használsz. Nem az a lényeg, hogy detektálja a másik programot.
nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!