Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vettem egy új gépet amiben...

Vettem egy új gépet amiben van egy rtx 3070 és ryzen 5 3600 Annyi problémám van hogy minden játékban olyan a kép mintha nem lenne benne élsimítás és az egész olyan recés és csúnya Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden drivert telepítettél és a legfrissebb?
2023. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen mindenhez a legfrissebb driver van feltelepítve
2023. okt. 18. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Win 11 béta? vagy Win10?
2023. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Win 10 pro
2023. okt. 18. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Gondolom minden kellő cucc fent van(Visual C++, Net Framework,Java,stb)? illetve vga driver-én bellül a panelen állítgattál valamit?
2023. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A control panelen állítgattam mindent a legjobb minőségre de semmi változás nem volt, a többi programot amit felsoroltál visual c++, Net Framework meg Java szerintem fent vannak de majd azokat lecsekkolom, ezek hiányától lehet hogy ilyen problémám van?
2023. okt. 18. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:

Java még elhanyagolható, de a Net Framework(3.5-től kezdődően) és a Visual C++ mindenképpen kelleni fog.


A control panel-be meg nem szabad belenyúlni ha nem értesz hozzá. Rakd vissza default-ra és játékon bellül állítgass.

2023. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a segítséget holnap megnézem ezeket a programokat és ha nincsenek meg akkor leszedegetem őket

<3

2023. okt. 19. 00:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Habár elvileg ezekkel sem kéne bajod legyen, mert Steam automatikusan telepíti őket a játék indítása előtt, csak csak ki nem kapcsoltad ezt az opciót kliensben.
2023. okt. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A probléma sajnos továbbra is fennál, max még annyi észrevételem van hogy a kép kicsit elmosódottnak tűnik sehol sem éles max csak a közeli tárgyakon és az árnyékok és a tárgyak is olyan mintha lassabban töltenének be

a játék amelyiken éppen most teszteltem az a ghost recon breakpoint de a wildlandsen is csinálta és a valorant közben is

2023. okt. 19. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!