Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Adobe Flash Player mi volt...

Az Adobe Flash Player mi volt az ok hogy megszünt 2020 végén? 2021 elején pár napig még jó volt utána megszünt. Mi történt hogy ugy döntettek hogy megszüntetik?

Figyelt kérdés
Szerintem kár volt érte.

2023. okt. 30. 15:36
 1/2 PMC Wagner ***** válasza:
100%

Elvileg mert túl sebezhető volt a kibertámadásokkal szemben, aminek van valóság alapja.

Emlékszem heti rendszerességgel kellett futtatnom vírusirtót stb mert kerül fordul beszoptam valami kéretlen szart holott nem járkáltam kétes oldalakra.


Azon belül meg került fordult összeomlott. Volt hogy túltöltötte a memóriát stb. Nagyon hibásan működött


Amióta nincs ezen problémáim is megszűntek szóval nem kár érte

2023. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsági okokból szüntették be. De nem csak úgy máról holnapra, hanem a bejelentés után 3 évet adtak, hogy átálljanak a fejlesztők más biztonságosabb megoldásra. Sokan erre nem voltak hajlandók és inkább hagyták meghalni az oldalakat vagy flash alapú játékokat, bezárni szolgáltatásokat, mert az volt a legegyszerűbb vagy legolcsóbb megoldás. Te meg felhasználóként így jártál.
2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!