Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan/Mikor ér véget a...

Para Norman kérdése:

Hogyan/Mikor ér véget a riasztás a táborokban a S.T.A.L.K.E.R:Call of Pripijaty-ban? Engem tekintenek ellenségnek? Hol van másik tábor ahol a kereskedők végtelen pénzel vannak ellátva?

Figyelt kérdés
Ez az első régebbi típusú játék amit játszom. Az angolom nem kiváló így csak a lényeget szoktam elolvasni és azt próbálom értelmezni. A játék még nagyon új számomra. Van egy tábor Skadovsk néven a pálya elején. Itt vannak ugye kereskedők (egyeseknél végtelen pénzel) illetve egy láda ahova lepakoltam pár cuccot. A baj csak az hogy nem engednek be mert riasztás alatt áll a tábor. Kint volt pár piros ponttal jelölt ellenfél de őket már megöltem. Néha felbukkannak piros pöttyök de mintha a táborban lennének. A baj az hogy túl sok cucc van nálam és már az utolsó ilyen erőnövelőmet használtam el. Szóval sürgősen be kellene jutnom. Még régebben megöltem két stalkert. Emiatt lehet nem engednek be (A többszöri stalker ölésért)? Ha valaki tud ötletet hogy bejussak vagy hogy valahol van másik hasonló tábor (Végtelen pénzes kereskedőkel) kérem ne tartsa magába!

2023. nov. 5. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó rég játszottam az eredeti játékkal, de nem lehet hogy azért, mert elő van húzva a fegyvered? Emlékeim szerint a Skadovskra csak úgy tudsz belépni ha leengeded vagy elrakod a fegyvert. Egyébként azon a pályaszakaszon az a legfőbb bázis, a kövi nagyobb pályán a vonatállomással ugyanez a helyzet, le kell engedd / el kell rakd a fegyvert, csak úgy léphetsz be.
2023. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abban igazad van hogy csak leeresztett fegyverrel engednek be de most hiába rakom el a fegyvert zárva marad az ajtó.
2023. nov. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!