Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a word of tanks...

Hogy kell a word of tanks játékkal játszani?

Figyelt kérdés
lejátszómat 2000 csatát de ha pl be lépek egy 4es szintű t28al állandóan 6os szintű tankokat tesz be elemen az a fura nekem hogy a csapatomban és az ellenség csapatában is a 4es-5os tankok az Arty kivételével az őszes 0-300 sebzésre képes csatánként mert a hatos tankok egy két lövéssel kiszednek mindenkit valami titok biztos van mert napi szinten 130-150 ezer aktív játékos van és ha mindenkivel ezt csinálná nem lenne aktív játékos én atitkót szeretném megtudni a yutubon felelhetö ferdén álás nem megfelelő egy 30mm páncél megdöntve nem elegendő egy kv1 arl44 o-i kv2 kv85 matilda ellen

2023. nov. 6. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás: csak aranyrőszert lőjj! :D


"30mm páncél megdöntve nem elegendő egy kv1 arl44 o-i kv2 kv85 matilda ellen"


Ha az ellefél lövegének a kalibere 2x akkora mint a páncélod, akkor a lövedék kedvezőbb szögben csapódik be.


Ha pedig 3x akkora akkor nem pattanhat le a lövedék.


Szerintem inkább a World Of Tanks Blitz változattal játsszál (Windowsra is kiadták!) ott nincs arty meg csak 7 a 7 ellen van, a legtöbb csata 3-4 felállású és általában +/-1 szint az eltérés nem 3 mint a rendesben.


Régen sokat játszottam a WOT-al mostanra kb élvezhetetlen lett a játék.

2023. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!