Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az nyereményjátékok amiket...

Az nyereményjátékok amiket boltok, gyorséttermek vagy étel-ital gyártók rendeznek kamuk? Pl Pöttyös, Márka üdítő.

Figyelt kérdés

Legutóbbi Márka üdítő nyereményjátékának időtartalma alatt feltöltöttem legalább 100 kódot de még egy kisebb nyereményt se nyertem.

Anno ugyanez volt a Pöttyösnél, rengeteg túrórudit vettünk, külföldön élő ismerősöknek is vittünk stb, legalább 100 kódot feltöltve abban az időszakban és semmit nem nyertünk. Balaton szeletnél ha jól emlékszem garantáltan nyertél egy adott mennyiségű feltöltött kód után de ott szintén semmi.

Nem azt írom, hogy a főnyereményt kellett volna megnyernem de legalább egy sapka vagy kulacs, így teljesen elveszi az élményt és a hitelességét. A legtöbb ilyen nyereményjátéknál már teljesen úgy érzem, hogy meg vannak bundázva, pl amik autókat hirdetnek fődíjnak, akiket meg feltüntetnek nyertesnek az oldalukon nem éppen valami magyar név.

Mobilfox hirdetett egy autót sőt, előtte az utcán kérdezgette a csávó a járókelőktől, hogy ingyen nem kell egy új autó érdekes senkinek nem kellett, aztán már nyereményjátékba ment át a senkinek nem kellő ingyen elvihető autó..

Ezek nem számítanak illegálisnak, átverésnek?



2023. nov. 9. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Márka, pöttyös és hasonló promóciók: a titkos lépést sokan kihagyják. Mielőtt bármit veszel el kell olvasni a játékszabályzatot, hogy tiszta legyen mekkora az elméleti esélye a nyerésnek és hogy tudd, hogyan éri meg részt venni a játékban.


Pl. a legtöbb kódos játékban ún. nyerő pillanatok vannak, amit az akció előtt sorsolnak ki. Ha a promóció 100 napig tart, akkor mondjuk 100 nyerő időpont van kirendelve 100 ajándékhoz. A nyerő időpontban, vagy ahhoz legközelebbi időpontban kell feltölteni a redvás kódjukat ahhoz, hogy nyerjél. Minél ismertebb a márka, annál esélytelenebb, hogy nyerjél, mert nagyon sokan tölthetnek fel kódokat az adott nyerőnapon.


Aztán vannak a durvábban szop@tó kódos játékok, ahol ha nem olvasod el a szabályokat, akkor nem fogsz róla tudni, hogy kódot csak 08:00 és 23:00 között érdemes feltölteni, mert akkora vannak beidőzítve a nyeremények.


Az AP kódos istenveréses hülyeségekről, ahol maguk a játékosok készítik az "itt és itt így fogy a termékünk.xlsx" fájlt, már ne is beszéljünk.


Tehát, mind kamu? Nem tudom, hogy manapság azok-e, de régebben meglepő módon nem voltak azok, ha elolvastad a szabályokat és ésszel taktikáztál. Én még emlékszem olyanra is, hogy... de ezen emlékeket megtartom magamnak, mert érdekes élmény volt. Jó volt és meg tudtam, hogy kb. l.f@sz sem veszi az adott terméket, vagy ha igen, akkor nem játszik a játékon, mert sorra nyertem a ... :) Durva volt. Egy ismert márkától nem számítottam ilyenre :D

2023. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adidas dezodoros kódbeküldős nyereményjátékon nyertem már táskát.
2023. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!