Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetne régi Barbi...

Hogyan lehetne régi Barbi babáknak új hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Több babám volt, anyukám megtartotta őket. A padláson voltak egy dobozban, de a hajuk nem nagyon bírta ezt az időt. Sajnos foszlik a hajuk. Így természetesen nem adnám a lányomnak. Még kicsi, de majd persze kap babákat, de jól esett volna, ha az én régi babáimat is neki adhattak volna. Emiatt szeretnék segítséget kérni, hátha tudja valaki, hogyan tudnék teljesen új hajat csinálni a babáknak? Hirtelen ragasztó pisztoly jutott eszembe és fonálból szálakat felragasztani a babák fejére, de nem tudom működne-e.

nov. 11. 16:00
 1/3 harebell ***** válasza:
100%
Tűvel kell átszurkálni, fonalat vagy valami műhajat. Ha megnézed, látod is a fején a pici lyukakat. Youtube-on vannak erről videók amúgy :)
nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha az egyes tanácsa alapján nem sikerülne az új haj, akkor vidd el őket babajavítóhoz. Ahol én lakom, van egy hölgy, akinek ez az élete, és bár általában nem barbie babákkal foglalkozik, nekünk már segített ilyen ügyben is. Van rengeteg gépük, meg az anyagokat is kitapasztalták már, hogy mit érdemes használni.
nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megpróbálom azért tűvel. Jó lenne, ha sikerülne. Nem hallottam róla, hogy a közelben lenne babajavító szakember. Azért utána fogok nézni ennek is.

Köszönöm szépen a segítséget!

nov. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!