Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-ben van valami...

A Sims 4-ben van valami csalás vagy beállítás amivel megtudom azt oldani, hogy amikor egy telekre építek 3 házat külön hűtőszekrénnyel akkor ne egymáshoz járkáljanak?

Figyelt kérdés
Legalábbis ugye úgy működik tudom, hogyha A házba berakom az A család kajáját, de már a B család előbb csinált kaját és be is rakta a hűtőbe és ezek után pedig rá megyek, hogy vegyen a maradékból, akkor mindig a legrégebben bele tett kaját veszi ki. Csak ugye akkor tudja kivenni a saját hűtőjükből a kajájukat, ha oda tettem be és külön kinyitom és még emlékszem, hogy mit készítettek. És tulajdonképpen össze csatolja az össze hütőt.

nov. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A hűtőket mindenképpen össze fogja csatolni, ugyanis egy háztartásként kezeli ilyen esetben a családokat, egy háztartáshoz pedig egy eszköztárat (ezáltal pedig közös hűtőket) csatol.
nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemsokára jön az új kiegészítő, ami megengedi majd, hogy egy telken külön családok éljenek, egymástól függetlenül, ha esetleg ez is jó
nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha jönne erre nekem még frissités, mivel minden kiegészítővel ingyenesen töltöttem le és így még nekem a babák sincsenek benne, bár igazából az nem zavar.
nov. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!